نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/19      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
نقشه آدم ربایی خواستگار کینه جو ، برملا شد
گروه استان ها –البرز – خواستگار کینه جو که برای انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش اقدام به آدم ربایی کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید جعفر حسینی" جانشین فرمانده انتظامی استان با اعلام این خبر گفت : در پي اعلام وقوع يک فقره آدم ربایی دختر حدودا 20 ساله در کرج ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنايي پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت .

وی گفت : ماموران پس از حضور در محل حادثه مطلع شدند که 2 نفر ناشناس با یک دستگاه خودرو پراید ، وی را با توسل به تهدید از جلوی منزلش ربوده و متواری شدند .

این مقام انتظامی افزود : با توجه به اظهارات دوست دختر ربوده شده به عنوان تنها شاهد ماجرای حادثه آدم ربایی مبنی بر این که دوستش خواستگاری دارد که پدرش با ازدواج آن ها مخالف است ، ماموران به خواستگار وی مظنون شدند .

سردار حسینی تصریح کرد : با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته از محل وقوع جرم ، خودرو مورد نظر شناسایی و پس از استعلام از شماره پلاک خودرو ، مالک آن شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگير شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد : متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد که با همکاری یک نفر دیگر و بنا به درخواست مرد جوانی اقدام به آدم ربایی کرده و فرد ربوده شده را به خانه ای در اطراف کرج انتقال و تحویل آن مرد داده اند .

این مقام انتظامی بیان کرد :با توجه به اعترافات متهم دستگیر شده و اقدامات اطلاعاتی ماموران طی دو عملیات جداگانه همدست وی و متهم اصلی دستگیر ودختر ربوده شده نیز که نزد وی بود رها و به نزد خانواده اش بازگشت .

سردار حسینی با بیان این که متهم در بازجویی های ماموران انگیزه خود را ازاین اقدام ، انتقام از خانواده دختر مورد علاقه اش عنوان کرده است گفت : متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضائی شدند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون