نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
اختصاصی/
نجات جان کودک از مرگ حتمی
گروه ناجا – فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از نجات یک کودک در حال غرق شدن توسط کارکنان این یگان در استان کرمانشاه خبر داد.

سردار "امیر رحمت‌الهی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس از نجات یک کودک در حال غرق شدن توسط کارکنان یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این کودک خردسال که در اثر بی‌احتیاطی در برکه مجاور مجموعه تاریخی "بیستون" شهر کرمانشاه سقوط کرده بود، با سرعت عمل و مسئولیت‌پذیری نیروهای یگان حفاظت که در این مجموعه باستانی در حال انجام وظیفه بودند از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

وی افزود: نیروهای یگان حفاظت مجموعه تاریخی بیستون به محض آگاهی از حادثه، خود را به برکه رسانده و با سرعت عمل یکی از سربازان یگان، کودک غرق شده نجات پیدا کرد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از خارج کردن کودک از آب، کمک‌های اولیه و عملیات احیاء به وسیله تنی چند از مراقبان آثار تاریخی که در مجموعه حاضر بودند انجام و کودک  صحیح و سالم به خانواده وی تحویل داده شد.

سردار رحمت‌الهی با اظهار خرسندی خود از عمل انجام گرفته و تاکید بر لزوم تقدیر از سرباز یاد شده برای ترویج اعمالی از این دست، تصریح کرد: نیروهای انتظامی در هر جایگاه و یگانی که باشند، تنها یک هدف را دنبال می‌کنند که امنیت و آرامش هموطنان بوده و در این راه برای اجرایی کردن رهنمود فرمانده معظّم کل قوا(مدظله‌العالی) مبنی بر نمایش پلیس به عنوان یار مقتدر و مهربان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با همه توان رابطه خود را با مردم صمیمانه‌تر و نزدیک‌تر خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون