نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      14:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:298


نسخه چاپی
یکی از اولویت های اصلی ناجا معیشت، صیانت و سلامت کارکنان است
گروه استان ها- غرب استان تهران- معاون هماهنگ کننده ناجا در جلسه جمع بندی نهایی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: یکی ازاولویت های اصلی ناجا پرداختن به معیشت، صیانت و سلامت کارکنان نیروی انتظامی است.

گروه استان ها- غرب استان تهران- معاون هماهنگ کننده ناجا در جلسه جمع بندی نهایی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: یکی ازاولویت های اصلی ناجا پرداختن به معیشت، صیانت و سلامت کارکنان انتظامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی"  در جلسه جمع بندی نظارت ستادی در غرب استان تهران، با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و با تشکر از تلاش های سردار "خانچرلی" و مجموعه فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، بیان داشت: ماموران نیروی انتظامی به درستی و به حق در سخت ترین شرایط، سختکوش ترین کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و شایستگی دارند که به ازای خدمات آنان مشکلات زندگیشان را به گونه ای نیکو حل کنیم .

وی با اشاره به اینکه یکی از علل آسیب های اجتماعی غرب استان تهران غیربومی بودن و ترکیب جمعیتی ناهمگون آن است، گفت: امروزه با وجود چالش های اساسی در سطح کشور میزان اعتماد مردم به خاطر امنیت خوب در بالاترین سطح ممکن در سال های اخیر قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه 84 درصد مردم ایمان به کارآمدی ناجا دارند، تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا و عنایت خداوند، ناجا مقتدر، کارآمد و سالم است و حقیقتا بیشترین خدمت به نظام را ناجا انجام می دهد.

وی با بیان اینکه در رسیدگی به وضعیت کارکنان، مسائل روحی و معنوی در اولویت است، گفت: ماموران نیروی انتظامی حین خدمت باید فقط دغدغه ماموریت را داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه اولویت اصلی ناجا پرداختن به معیشت، صیانت و سلامت کارکنان است، گفت: یکی از علت های اصلی مشکلات کارکنان، مشکلات مسکن است که بنا داریم در سال آینده برای خانه دار شدن کارکنان، کارهای جدی انجام دهیم.

سردار ایوب سلیمانی در پایان با اشاره به اینکه مجموعه فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در حال رشد است، گفت: امیدواریم با تلاش و مدیریت سردار خانچرلی و مجموعه انتظامی غرب استان تهران این رشد در سال جاری بیشتر شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون