نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
توسعه امنيت را مديون تلاش هاي پليس هستيم
گروه استان ها - اردبيل - استاندار با اشاره به نقش آفريني پليس در مديريت ناهنجاري هاي اجتماعي گفت: توسعه آرامش اجتماعي و حاكميت امنيت در جامعه را مديون تلاش هاي پليس هستيم.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،‌ مهندس "اكبر بهنام جو" در جلسه شور عمومي فرماندهي انتظامي استان اردبيل با قدرداني از حضور اجتماعي پررنگ، هدفمند و تاثيرگذار مسئولان و كاركنان انتظامي اظهار داشت: خوشبختانه در جامعه استاني شاهد روند صعودي رشد امنيت هستيم كه لازمه استمرار آن، مشاركت اجتماعي و احساس مسئوليت جمعي است.

وي با بيان اينكه ناجا در خط مقدم مبارزه با ناامني ها، ناهنجاري ها و كجروي ها قرار دارد؛ افزود: توسعه آرامش اجتماعي و حاكميت امنيت پايدار در جامعه را مديون تلاش جهادي و مسئولانه پليس هستيم.

استاندار اردبيل با اشاره به نقش آفريني مثبت پليس در كنترل، پيشگيري و مديريت ناهنجاري هاي اجتماعي اظهار داشت: در شرايط فعلي كه استكبار جهاني توطئه ها،‌ هجمه ها و تحريم هاي گسترده و ظالمانه اي را عليه ملت عزتمند ايران اعمال مي كند، بايد اتحاد، همدلي و انسجام ملي خود را حفظ و مسئولان و خادمان ملت و نظام اسلامي، متعهدانه و دلسوزانه ايفاي نقش كنند.

مهندس بهنام جو از به نتيجه رسیدن مفاد و اهداف ماده 16 قانون مبارزه با موادمخدر و پيش بيني احداث كمپ نگهداري معتادان در استان اردبيل خبر داد و افزود: اميدواريم با احداث و بهره برداري از این كمپ، بيش از پيش در مسير سالم سازي فضاي جامعه و نشاط اجتماعي گام برداشته شود؛ چرا که بخش عمده اي از جرايم، خصوصا سرقت توسط معتادان متجاهر انجام مي شود.

استاندار اردبيل با اشاره به تصويب قانون ايجاد منطقه آزاد تجاري در مجلس شوراي اسلامي،‌ آن را نويد بخش توسعه اقتصاد،‌ رونق اشتغال و تعالي و پيشرفت در استان در حوزه هاي مختلف عنوان كرد و گفت: بايد اين موضوع بيش از پيش اطلاع رساني و توسعه برنامه هاي عمراني و پروژه هاي اقتصادي و گردشگري با جديت پيگيري شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون