نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:237


نسخه چاپی
كشف 14ميليارد ريال روغن و "ام دی اف" احتكار شده در نیشابور
گروه استان ها– خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور از كشف بيش از 14 ميليارد ريال روغن و "ام دی اف"احتكار شده از 2 انبار در سطح شهرستان نیشابور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسين دهقان پور" در تشریح این خبر گفت: در پی دريافت خبري مبني بر احتكار روغن در يك واحد توليدي واقع در شهرك صنعتي خيام بخش زبرخان نيشابور بلافاصله اكيپي از ماموران كلانتري 15 شهر خرو براي بررسي موضوع وارد عمل شدند.

وي افزود: ماموران كلانتري پس از شناسايي انبار با همراهي دادستان بخش به محل اعزام و در بازرسي از این واحد توليدي 320 تن روغن كلزا به ارزش تقريبي يك ميلياردو 350 ميليون تومان كشف كردند، اين در حالي است كه اين واحد صنعتي، توليدروغن خود را صفر اعلام كرده بود.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور خاطر نشان كرد: هم چنين در عمليات ديگري با دريافت خبري مبني بر احتكار "ام دی اف" و چوب ملامينه در يكي از باغ هاي حاشيه شهرستان ماموران دايره نظارت بر اماكن عمومي با همراهي دادستان و كارشناسان اداره صنعت و معدن به محل مراجعه كه حدود يك ميليارد ريال "ام دی اف" انبار شده كشف شد.

سرهنگ دهقان پور اظهار داشت: در مجموع طي 2 مرحله بازرسي از 2 انبار، ارزش ريالي كالاي احتكار شده حدود 14 ميلياردو 500 ميليون ريال برآورد شده است و با دستورمقام قضائي هر2 انبار پلمب و 2 متهم دستگيركه با تشكيل پرونده  به مراجع قضائي معرفي شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون