نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      15:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
کشف 2 هزار و 700 قلم لوازم خانگي قاچاق دراسلامشهر
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از شناسایي محل دپوي 2 هزار و 700 قلم لوازم خانگي قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال در اسلامشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " محسن خانچرلی " با اعلام اين خبر گفت : در پي دريافت اخبار و اطلاعاتي مبني بر دپوي کالاهاي قاچاق در يک انباري دراسلامشهر، بررسی موضوع در دستور كار ماموران دايره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي قرار گرفت.

وي افزود: ماموران انتظامي با انجام تحقيقات اوليه موفق به شناسایي محل دپوي لوازم خانگی در شهرستان اسلامشهر شده و با هماهنگي مقام قضائي در بازرسي از انبار موردنظر 2 هزار و 700 قلم لوازم خانگي قاچاق به ارزش 25 میلیارد ريال کشف کردند.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران تصريح کرد: در اين عمليات پليس فردي به عنوان قاچاقچي کالاهاي غير گمرکي دستگير و محل انبار پلمب و متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

سردار خانچرلی در پايان گفت :با توجه به اين كه قاچاق كالا موجب از بين رفتن توليدات داخلي شده و به سلامت جامعه آسيب مي رساند ، پليس غرب استان تهران با قاچاقچيان و قانون شكنان به شدت برخورد خواهد كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون