نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      15:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:694


نسخه چاپی
توجه به سرانگشتان، خانواده و سبک زندگی اسلامی
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان،گفت: توجه به سرانگشتان، خانواده و سبک زندگی اسلامی از اولویت های برنامه سازمان عقیدتی سیاسی در فرماندهی انتظامی استان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" در مراسم تکریم ومعارفه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان که با حضور حجت الاسلام و المسلیمن "سید علیرضا ادیانی" رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همراه بود، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا اباعبداله الحسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش به تشریح پلیس اسلامی و دینی از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداخت.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند : «پلیس اسلامی باید یک پلیس دینی و در تراز انقلاب اسلامی و جامعه قرآنی باشد» گفت: تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری الزامی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه سلامت نیرو در ناجا امری مهم است، تصریح کرد: نیروی سالم، موجب اقتدار نیروی انتظامی است و یک جامعه امن باید پلیس با ایمان داشته باشد .

سردار میرفیضی، افزود: عمده تاکیدات مقام معظم رهبری پلیس دینی است و سازمانی که در نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در حوزه اعتقادات کارکنان فعالیت می کند، سازمان عقیدتی سیاسی است .

وی، موضوع جامعه محوری پلیس را استنباط از دین دانست و گفت: عقیدتی یک مظروفی است که فرماندهان باامکانات و مقدورات خود می توانند، کمک کنند و عقیدتی بازوان نیروی انتظامی در اجرای ماموریت ها است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر ترویج فرهنگ دینی و قرآنی بین اعضای خانواده کارکنان، گفت: خانواده ها و کارکنان نسبت به یکدیگر تاثیرگذار بوده و باید به این امر مهم توجه داشت.

سردار میرفیضی با بیان اینکه بیشترین سطح آسیب در حوزه کلانتری ها وجود دارد، تاکید کرد: لازم است که برنامه های خاص برای آنان تدبیر شود چرا که کلانتری ها بیشترین ارتباط را با مردم دارند و در حقیقت ویترین نیروی انتظامی هستند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه این استان در طول سال های گذشته رتبه برتر کشوری در حوزه قرآنی را کسب کرده است، افزود: خانواده، سبک زندگی اسلامی و توجه به سرانگشتان از اولویت برنامه های عقیدتی در سطح استان مازندران است.

وی به اجرای موفق طرح عرفان در راستای کاهش جرایم و بازدارندگی در بروز آسیب ها در بین کارکنان در سطح استان خبر داد و افزود: با توجه به اینکه نیروی انتظامی در نوک پیکان و هدف تهدیدات دشمن قرار دارد، سازمان عقیدتی سیاسی نقش مهمی در جهت بصیرت افزایی و روشنگری می تواند، ایفا کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون