نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/25      9:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
كشف اموال مسروقه ميلياردي در اردبيل
گروه استان ها - اردبيل - فرمانده انتظامي استان از كشف اموال مسروقه به ارزش 3 ميليارد ريال در عمليات ماموران انتظامی شهرستان اردبيل خبر داد.

سردار "حسين عبدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: به دنبال دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر دپوي تعداد قابل توجهي اموال مسروقه در يک انباري در جاده "مغان"، ‌رو به روي امامزاده "سيد صدر الدين" ماموران انتظامي شهر اردبيل با انجام كارهاي اطلاعاتي و بررسي هاي ميداني از صحت گزارش هاي دريافتي اطمينان حاصل كردند.

وي با اشاره به انجام هماهنگي هاي لازم با مقام قضائي افزود: ماموران در بازرسي از اين انباري، مقدار قابل توجهي اموال مسروقه از جمله 2 تن سيم كابل و 532 عدد انواع باطري خودرو را كشف كردند.

فرمانده انتظامي استان اردبيل ارزش اموال مسروقه كشف شده را 3 ميليارد ريال اعلام كرد و گفت: در اين رابطه نگهبان انباري كه اعتياد به موادمخدر نيز داشت؛ دستگير شد.

سردار عبدي با تاكيد بر اينكه دستگيري سارقان و خريداران اموال مسروقه به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار دارد؛‌ تصريح كرد: پليس در مسير پيشگيري، كنترل، مهار و مبارزه با سرقت، مسئولانه و متعهدانه نقش آفريني مي كند كه در اين ميان كاربردي كردن هشدارهاي انتظامي و توجه به آموزش هاي همگاني توسط شهروندان ضرورتي انكار ناپذير است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون