نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/25      11:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
120 راس دام قاچاق در یک بنز دو طبقه
گروه استان ها – خراسان رضوي - فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از کشف 120 راس گوسفند قاچاق به ارزش یک میلیارد و 350 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "جمشید بدری " در تشريح اين خبر گفت: ماموران کلانتری مرکز اين شهرستان حین كنترل خودروهاي عبوري محور داورزن به میامی به یک دستگاه کامیون بنز دو طبقه حامل دام زنده مشكوك و این خودروها را به منظور بررسي بيشتر متوقف كردند.

وي افزود: ماموران پس از بررسی مدارك راننده و در بازرسي از این خودرو، 120 راس گوسفند زنده قاچاق و فاقد هرگونه مجوز بهداشتي و حمل را كشف كردند .

سرهنگ قرباني با بيان اينکه کارشناسان ارزش احشام کشف شده را یک میلیارد و 350 میلیون ریال برآورد کرده اند، اظهار داشت: فرد متخلف پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در پایان از شهروندان خواست با توجه به بیماری های مشترک بین انسان و دام، هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به قاچاق دام را با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رسانی کنند تا علاوه بر مبارزه با قاچاق، با دعوت از کارشناسان اداره دامپزشکی از سلامت دام ها اطمینان حاصل شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون