نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/25      12:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:190


نسخه چاپی
دستگیری 2 گوشی قاپ در قدس
گروه استان ها - غرب استان تهران - فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری 2 سارق گوشی قاپ با 44 فقره سرقت گوشی تلفن همراه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "شاهپور فلاحی" در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت شکایت های متعدد شهروندان در شهر قدس مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت .

وی افزود: مأموران با افزایش گشت زنی ها، 2 سارق گوشی تلفن همراه را شناسایی و با اخذ دستور قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه سارقان شده و ضمن دستگیری آنان، 44 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه و مقادیری لوازم سرقتی را کشف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سارقان در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی بوده اما در مواجهه با ادله و مستندات موجود، تصاویر دوربین های مدار بسته و شناسایی توسط تعدادی از شکات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 44 فقره سرقت اعتراف کردند که تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس در پایان خطاب به شهروندان افزود: با توجه به افزایش قیمت گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن و همچنین عدم رعایت هشدارهای انتظامی توسط عده ای از شهروندان با توجه به اینکه سرقت گوشی از سایر سرقت ها سریع تر انجام می شود، شاهد افزایش این گونه سرقت ها هستیم که امیدواریم شهروندان این موضوع را جدی گرفته و با افزایش ملاحظات حفاظتی مانع از به سرقت رفتن اموالشان شوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون