نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/26      9:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:192


نسخه چاپی
شهدای گمنام؛ یادآور فرهنگ عمیق عاشورا هستند / رزمندگان دفاع مقدس ادامه دهنده راه امام حسین (ع) بودند
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با بیان تأثیر عمیق فرهنگ عاشورا، گفت: رزمندگان دفاع مقدس ادامه دهنده راه امام حسین (ع) و قیام عاشورا بودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در مراسم خاکسپاری شهید گمنام در جمع فراگیران آموزشگاه علمی تخصصی ثامن الائمه (ع) مشهد، اظهار کرد: بزرگی و ایثار شهدای گمنام؛ یادآور واقعیت‌های زندگی و عاشوراست که باید از این واقعه درس گرفت.

وی با یادآوری دوران دفاع مقدس، بیان داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، با گفتن " لبیک یا حسین" و " لبیک یا زهرا" به جنگ با دشمنان می‌رفتند و در واقع ادامه دهنده راه امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا بودند.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: لبیک "یا حسین (ع)"؛ یعنی اجرای امر به معروف و نهی از منکر و ایستادگی در مقابل فتنه‌ها و اهداف شوم استکبار است که با گفتن لبیک  "یا حسین (ع)" ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدای هشت سال دفاع مقدس باشیم.

سردار رضایی با اشاره به قیام عاشورا، گفت: امام حسین (ع) قیام کرد تا اسلام را تاریخی کند و امروز؛ ما در آن مسیر قرار داریم تا تاریخ اسلام و فرهنگ عاشورا را ترویج دهیم.

وی با بیان تهدیدات پیش رو علیه جوانان این مرز بوم، عنوان کرد: دشمن؛ در حال حاضر اخلاق و غیرت جوانان را هدف گرفته که باید با تمام وجود در مقابل این تهدیدات ایستادگی کرد و اهداف شوم آنها را خنثی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، خطاب به فراگیران مرزبانی گفت: شما مرزبانان آینده مرزهای ایران اسلامی هستید که باید راه عمیق فرهنگ عاشورا را نصب العین وظایف محول شده خود قرار دهید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون