نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      10:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:251


نسخه چاپی
کشف 145کیلو تریاک در فردیس
گروه استان ها -البرز –رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان از کشف 145 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك و دستگیری یک سوداگر مرگ درشهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علی عسگری " با اعلام این خبر گفت : در پي کسب خبری مبني بر تهيه و توزيع مواد مخدر، توسط شخصي با هويت معلوم ، موضوع در دستور کار اداره عمليات ويژه اين پليس قرار گرفت.

وی ادامه داد:با بررسی های بیشتر مشخص شد فرد موردنظر به تازگي مقادير قابل توجهي مواد مخدر خريداري و در محل نامعلومي نگهداری و در صدد فروش آن مي باشد.

سرهنگ عسگری افزود: بلافاصله 3 اکيپ از ماموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر با شناسايي محل تردد قاچاقچی به محورهاي ورودي شهرستان فرديس اعزام و خودروي سواري پرايد متعلق به متهم را در ورودي شهرستان فرديس شناسايي کردند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی محل اختفای متهم و پس از گذشت حدودا 15 دقيقه در حالي که وی با در دست داشتن یک بسته از منزل خارج و آن را داخل صندوق عقب خودرو پرايد قرار داد و در همين حين ماموران وارد عمل شده و متهم را دستگير کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه در بازرسي از خودروي پرايد يک بسته 10 کيلويي مواد مخدر از نوع ترياک کشف و تعداد 13 بسته ديگر نیز از ساختمان محل سکونت متهم با همان ابعاد کشف که در مجموع 14 بسته به مقدار 145 کيلو گرم مواد مخدر ترياک کشف شد متهم دستگیر و به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون