نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      10:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:682


نسخه چاپی
دوران خدمت سربازی؛ فرصت مناسبی برای آموختن و کار گروهی
گروه ناجا ـ رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه خدمت سربازی فرصت مناسبی برای آموختن همکاری و ایجاد روحیه کار گروهی در جوانان است، بر لزوم استفاده از این مهارت‌ مهم و حیاتی در زندگی اجتماعی و حرفه‌ای، پس از پایان دوره خدمت تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در مراسم پايان دوره و جشن سردوشي فراگيران "مرکز آموزش شهيد کچويي" یگان حفاظت سازمان زندان‌های کشور با گرامی‌داشت ایّام سوگواری سیّد و سالار و شهیدان و ياران باوفاي ایشان و عرض تسليت به مناسبت فرارسيدن ماه محرم، از فرمانده يگان حفاظت سازمان زندان‌ها و تمامي فراگيران حاضر در این مرکز به دليل تلاش جهادي در امر آموزش تخصصي با هدف انجام بدون کاستی ماموريت‌هاي محوله به يگان حفاظت سازمان زندان‌ها و برگزاري یک مراسم منظم و مقتدرانه پايان دوره آموزشي فراگيران که نشانه دریافت آموزش و تربیت نظامی درست است،قدرداني کرد.

وی در ادامه با اشاره به تجربه زندگي مستقل و به دور از خانواده در طول دوران خدمت سربازي  اظهار داشت: خدمت سربازی سختی هایی را به همراه دارد  و کارکنان وظيفه که همگی همچون فرزندان ما هستند،  در این دوران چیزی به دست خواهند آورد که در گذر زندگی آنها هرگز فراموش نشده و از میان نخواهد رفت و تجربه این خدمت دو ساله در سراسر دوران زندگی از جوانی تا کهنسالی همواره برایشان مفید خواهد بود.

رئيس پليس پيشگيري ناجا با بیان اینکه خدمت دوران سربازی خاطرات خوش و فراموش‌نشدنی است، افزود: همکاری و ایجاد روحیه کار گروهی در سربازان نیز دستاورد ارزشمند دوران خدمت است که باید پس از آن در جامعه به کار بسته شود.

رئيس پليس پيشگيري ناجا تصریح کرد: مجموعه این پلیس و یگان حفاظت سازمان زندان‌ها از اينکه امروز از وجود جوانان برومند و عاشق وطني همچون شما بهره‌مند است خرسند بوده و از اینکه با همت بلند لباس مقدس سربازي را براي دفاع از کيان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به تن کرده ايد احساس غرور می‌کند و امیدواریم که دورانی پربار و مفید را در پیش داشته باشید.

سردار شرفي در پايان سخنان خود از اهتمام و توجه ويژه آقاي دکتر جهانگير رئيس محترم سازمان زندان‌ها به امر آموزش و معيشت کارکنان وظيفه سپاسگزاری و براي فرمانده يگان حفاظت سازمان زندانها، فرمانده مرکز آموزش شهيد کچويي و تمامي فرماندهان و فراگيران آموزشي حاضر در ميدان آرزوي تندرستي، سلامتي و عاقبت بخيري کرد.

گفتنی است مراسم پايانی دوره 257 آموزشی و جشن سردوشي فراگيران مرکز آموزش شهيد کچويي یگان حفاظت سازمان سازمان زندان‌ها با حضور سردار سرتيپ دوم پاسدار شرفي رئيس پليس پيشگيري ناجا و سردار سرتيپ دوم پاسدار محسن ايزدخواه فرمانده این يگان برگزار شد و با اداي سوگند فراگيران حاضر در ميدان و برگزاری مراسم عزاداري سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام ادامه یافت.

همچنین در ادامه این مراسم فراگیران این مرکز با اجراي برنامه‌ها و حرکات نمايشي منسجم و منظم اقتدار خود را به نمايش گذاشته و اجراي گروهي و هماهنگ باز و بست سلاح با چشمان بسته، کار با تونفا، اجراي حرکات رزمي و رژه واحدهاي مستقر در ميدان نیز از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این مراسم بودند.

شایان ذکر است رئيس پليس پيشگيري ناجا از سالن ملاقات فراگيران با خانواده‌ها ، کلاس‌هاي آموزشي و نمازخانه در حال ساخت این مرکز آموزش نیز بازديد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون