نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      12:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:178


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی از روز سه شنبه 27 شهریور ماه تا روز یکشنبه یکم مهرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: به همین منظور تردد موتورسيكلت به غیر از موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام مأموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 27 شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز يکشنبه یکم مهرماه از محورهاي كرج - چالوس، هراز و فيروزكوه ممنوع است.

سرهنگ قدمی، با اشاره به اینکه تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج - چالوس همچنان ممنوع است، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسايل نقليه در این محور از ساعت 2 بعد از ظهر روز سه شنبه 27 شهریور ماه تا 2 بامداد روز چهارشنبه 28 شهریور ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر روز سه شنبه تا ساعت 2 بامداد روز چهارشنبه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی در ادامه، اظهار داشت: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 12 ظهر روز جمعه 30 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 31 شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر ظهر روز شنبه 31 شهریور ماه تا ساعت یک بامداد روز يکشنبه یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، گفت: با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 8 شب روز شنبه 31 شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز يکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی از ممنوعیت تردد كليه تريلرها در محور هراز خبر داد و گفت: تردد كليه كاميون ها و كاميونت ها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه 27 شهریورماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهاي چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه مورخ هاي 28 ، 29 و 30 شهریور ماه و همچنين از ساعت 12 ظهر روز شنبه تا ساعت یک بامداد روز يکشنبه از محور هراز ممنوع است.

به گفته سرهنگ قدمی، تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 12 روز جمعه 30 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعه مورخ 30 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 31 با اعلام ماموران مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت يک طرفه است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 4 بعد از ظهر روز شنبه 31 شهریور ماه تا ساعت یک بامداد روز يکشنبه یکم مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 6 بعد از ظهر روز شنبه تا ساعت 2 بامداد روز يکشنبه با اعلام ماموران مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت يک طرفه است.

رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت تردد در محور تهران - فيروزکوه - قائم شهر و بالعکس نیز خبر داد و گفت: تردد كليه تريلي ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهاي چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخه های 28، 29 و 30 شهریورماه در محور فوق ممنوع است.

سرهنگ قدمی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با ماموران انتظامی و پلیس راه مستقر در این محور ها و همچنین مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون