نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
کشف 150 میلیارد لوازم یدکی خودرو در پیشوا
گروه استان ها - شرق استان تهران - فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان محل دپوی لوازم یدکی خودرو قاچاق به ارزش بیش از 150 میلیارد ریال در پیشوا کشف شد.

سردار "عبدالــرضا ناظــری" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: در اجراي طرح سراسري مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پي اخبار رسیده مبني بر دپوی کالاي قاچاق توسط شخصي در یک انبار بزرگ واقع در یکی از محله های شهرستان پیشوا، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسي صحت موضوع و هماهنگي با مقامات قضائي، پس از عزيمت به محل مورد نظر و در بازرسی از این سوله موفق به کشف 90 هزار قطعه لوازم یدکی خودرو قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه ارزش این کالاها بنا به نظر کارشناسان 150 میلیارد ريال اعلام شده است، ادامه داد: با توجه به خارجي بودن کالای مکشوفه و اعلام قبلي به مسئول انبار و عدم ارائه مدارک گمرکي، کليه کالاهاي موجود تحت عنوان قاچاق توقیف شد.

سردار ناظری در پایان با اشاره به اینکه امنيت اقتصادي يكي از مهم‌ترین مؤلفه‌های جامعه است و نقش بسيار مهمي در حفظ و ارتقاء امنيت عمومي دارد، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم به مراجع قضائي معرفی و کالاهای مکشوفه به اداره تعزيرات حکومتي شهرستان پیشوا تحویل داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون