نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      13:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
دستگیری گروگانگیران در کرج
گروه استان ها-البرز-رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند گروگانگیری که یک خانم را به گروگان گرفته بودند، دراین استان خبرداد.
 

سرهنگ جواد صفایی درگفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی اینکه چند نفر با يک دستگاه خودروی پرايد اقدام به ربودن يک خانم کرده اند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

وی خاطرنشان کرد: گروگان گرفته شده در اظهارات خود اذعان داشت که ساعت هفت شب با مترو به ايستگاه کرج رسيده و هنگامی که قصد سوار شدن به خودروی خود که در کوچه پارک کرده بود داشته که ناگهان چند جوان به زور او را به صندلي عقب خودرو کشيده و با خودرو متواري شده اند.

وی ادامه داد: شهروندان و خودروهای عبوری با مشاهده این صحنه اقدام به تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 کرده که با انجام اقدامات پلیسی و مسدود کردن مسیر خودروی گروگانگیران  توسط پلیس منجر به دستگیری آدم ربایان می شود.

سرهنگ صفایی افزود: با بررسی بیشتر مشخص شد که این خانم گروگان گرفته شده دریک صرافی در تهران مشغول به کار بوده که گروگانگیران با انگیزه دستیابی به رمز ورود به سیستم رایانه صرافی قصد برداشت غیرمجاز به مبلغ یک میلیارد تومان ازحساب آن را داشته اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در این زمینه سه نفر دستگیر و پس از اعتراف به جرم خود با قرار صادره از سوی باز پرس پرونده روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون