نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      13:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی
کشف 35 فقره سرقت سيم و کابل برق
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان و کشف بیش از 35 فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان "رامسر" خبر داد .

سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت کابل مخابرات و سیم برق در سطح شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و همچنین تقویت گشت های انتظامی، ماموران پلیس آگاهی سرانجام موفق به شناسایی یکی از سارقان سابقه دار و معتاد به موادمخدر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم به سرقت و هماهنگی قضائی، ماموارن انتظامی شهرستان رامسر این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو متوقف و دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

سردار میرفیضی، گفت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی با همکاری 3 همدستش اعتراف کرد که در ادامه ماموران با تشکیل تیم ویژه عملیاتی در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی هر 3 متهم به سرقت را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از 35 فقره سرقت سیم برق و کابل های مخابراتی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه مصرف مواد مخدر ریشه اغلب جرایم به ویژه سرقت است، تصریح کرد: اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی به خانواده ها، تهیه و تولید برنامه های مستند از وضعیت اجتماعی و عواقب مصرف سوء موادمخدر و استفاده از ظرفیت رسانه ها نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون