نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      14:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:250


نسخه چاپی
محدوديت های ترافیکی قم در تاسوعا و عاشوراي حسيني
گروه استان ها-قم- رئیس پلیس راه استان محدوديت و ممنوعيت هاي ترافیکی تاسوعا و عاشوراي حسيني را در محورهای مواصلاتی استان اعلام کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" مختار پناهی " اظهار داشت:  به مناسبت فرا رسيدن ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران با وفايش و تعطيلي چند روزه و تقارن آن با تعطيلات پاياني هفته، محورهاي مواصلاتي استان به خصوص محور "قم - سلفچگان" از حجم ترافيک سنگيني برخوردار خواهد شد.

وی افزود: برای افزايش ايمني و تسهيل در عبور و مرور و به حداقل رساندن تصادفات جاده اي محدوديت و ممنوعيت تردد در محورهاي استان قم به مرحله اجرا گذاشته مي شود.

سرهنگ پناهی ادامه داد: تردد كليه تريلرها و کاميون ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 1600 الي 2400 روزهاي جمعه و شنبه مورخ 97/6/30 و 97/6/31  از محور سلفچگان به قم (باند رفت به سمت قم ) و محور قديم قم تهران و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان قم افزود: رانندگان اين گونه وسايل نقليه مي توانند از محور "اتوبان تهران - ساوه - سلفچگان يا آزاد راه قم - گرمسار" برای عزيمت به استان تهران به عنوان محور جايگزين استفاده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون