نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/28      14:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:252


نسخه چاپی
برپایی مراسم عزاداری حسینی(ع)در امنیت کامل/ اقتدار مرزبانان ناجا در حفاظت از مرزهای کشور/ نیروی انتظامی ادامه دهنده راه یاران اباعبدالله هستند
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اجرای طرح های ویژه نظم بخشی مراسم عزاداری حسینی(ع) از امنیت کامل این مراسم ها در سراسر کشور خبر داد.


سردار" حسین اشتری" در حاشیه مراسم عزاداری تاسوعای حسینی (ع)در امامزاده شاه میرحمزه شهر اصفهان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: امسال علی رغم توطئه ها و هجمه های وسیع تبلیغاتی که دشمن برای کم رنگ کردن عزاداری های دهه اول ماه محرم به کار برده بود نتوانست کاری از پیش ببرد چرا که  مردم ولایتمدار، شهید پرور و قدرشناس میهن عزیزمان با حضور پرشور خود در مراسم این دهه نشان دادند پای انقلاب و ارزش ها ایستاده اند و هیچ چیزی نمی تواند ذره ای از عشق آنان به آقا اباعبدالله (ع) کم کند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور درباره اقدامات پلیس برای تامین امنیت مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، گفت: نیروی انتظامی از حدود یک ماه قبل تدارک ویژه ای برای برقراری نظم و امنیت مراسم های عزاداری دهه اول ماه محرم در دستور کار خود قرار داد و طرح های ویژه ای به همین منظور به اجرا گذاشت که بحمد الله امروز شاهد هستیم مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم در سراسر کشور با  امنیت کامل برپا و در حال برگزاری است.

سردار اشتری در ادامه به اقتدار کامل مرزبانان ناجا در حفاظت از مرزهای کشور اشاره و بیان کرد: مرزبانان غیور و پرتلاش نیروی انتظامی با اقتدار کامل امنیت مرزهای میهن عزیزمان را برعهده دارند و اجازه نفوذ به دشمن و اشرار را به داخل کشور نخواهند داد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: تمام همکاران من در ناجا خود را پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی و موظف به رعایت احکام الهی و پیروی از تدابیر و منویات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می دانند.

عالی ترین مقام نیروی انتظامی کشور اضافه کرد: یکی از ویژگی های پلیس ایران عشق و علاقه به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه آقا ابا عبدالله الحسین (ع) است به همین منظور با شور و شوق وصف ناپذیری برای انجام ماموریت نظم بخشی مراسم عزاداری حضور پیدا می کنند.

سردار اشتری، نیروهای انتظامی را ادامه دهندگان راه یاران اباعبدالله دانست و اظهار کرد: ماموران ناجا از نهضت عظیم عاشورا درس مجاهدت، ایثار و رشادت گرفته و با تأسی به امام و پیشوای خود حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با هر گونه زور و زورگویی مقابله کرده و از مظلوم دفاع می کنند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون