نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/27      9:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
برپایی مجالس دینی در مراکز پلیس از برکت انقلاب اسلامی است/ مراقب عاملان ضربه زدن به نظام باشیم
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هر کس صفات خدایی پیدا کرد می تواند به مرتبه ملاقات خداوند دست یابد، شغل پلیس را زمینه ساز تقرب به خداوند دانست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید ابوالحسن مهدوی" در جمع مدیران و کارکنان فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یکی از راه های تقرب به خداوند این است که انسان صفات خدا را در خود ایجاد کند به طور مثال خداوند سخی است و اگر کسی بتواند صفت سخاوت را در خود داشته باشد در این یک صفت می تواند با خدا تقرب پیدا کند.

وی افزود: علاوه بر این خداوند صفات بسیار زیادی دارد از جمله اینکه رحیم، عفو کننده، عزیز و حکیم یعنی کارهای او مستدل است.

امام جمعه موقت اصفهان بابیان اینکه هر کس که صفات خدایی پیدا کرد می تواند خداوند را ملاقات کند اظهار کرد: شغل پلیس یکی از مشاغلی است که زمینه تقرب به خداوند در آن فراهم است چون کسانی که در این شغل خدمت می کنند بایستی سعی کنندچنین صفت هایی را  در خود داشته باشند.

آیت الله مهدوی در تشریح صفت سخاوت گفت: سخاوت یعنی اینکه کسی از همه چیزش برای خدا بگذرد در حالی که خیلی ها وقتی به یک حدی از پرداخت اموال خود می رسند متوقف می شوند و دیگر حاضر نیستند چیزی اضافه تر را در راه خدا ببخشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، خدمت کردن در نظام جمهوری اسلامی را سعادتی برای پلیس دانست و خطاب به نیروهای پلیس اظهار کرد: شما باید شاکر خداوند باشید که در زمان نظام جمهوری اسلامی که یک مجتهد جامع الشرایط و ولی فقیه زمان به اذن امام زمان (عج) در راس آن قرار دارد در حالی که هیچ کشوری از چنین نعمتی برخوردار نیست.

وی برپایی مجالس دینی و عزاداری برای سالار شهیدان در مراکز پلیس را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در زمان قبل از انقلاب زمینه برگزاری چنین جلساتی که در آن معارف دینی برای نیروهای پلیس مطرح شود وجود نداشت اما امروز خود پلیس در این زمینه پیش قدم می شود که باید خداوند را شاکر باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون