نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/1      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:641


نسخه چاپی
برگزاری آیین تکریم و معارفه فرمانده پلیس راه آهن کشور/ نقش اعتقادات مکتبي کارکنان نيروي انتظامي در توسعه امنیت/ سرهنگ " ملکی" فرمانده پلیس راه آهن کشور شد
گروه ناجا ـ رئیس پلیس پیشگیری ناجا در آیین تکریم و معارفه فرمانده پلیس راه آهن کشور گفت: اعتقادات مکتبي کارکنان نيروي انتظامي در توسعه امنیت نقش برجسته ای دارد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " محمد شرفی" در آيين تکریم و معارفه فرمانده پلیس راه آهن کشور اظهار داشت: پویایی یک سازمان منوط به جابجایی و تغییرات مدیریتی است که البته این تغییرات باید مبتنی بر منطق و مصلحت باشد.

وی با بیان اینکه همواره در انتصابات انقلابی گری، مدیریت جهادی، ولایت مداری و کارآمدی افراد برای پلیس پیشگیری ملاک بوده است، تأکید کرد: اولویت پلیس پیشگیری در انتصابات مصلحت سازمان، پیشبرد اهداف و مأموریت ها است و همواره سیاست پلیس به انتخاب مدیران جهادی، انقلابی، ولایی، دانشی و ...استوار است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: امروز خوشبختانه شاهد حضور و فعالیت مدیران جهادی، انقلابی، ولایی، دانشی و ... در پلیس پیشگیری هستیم و حضور چنین افرادی باید سبب خیر و برکات برای مجموعه این پلیس گسترده باشد و این مدیران باید فرصت خدمتگزاری را در این سنگر قدر بدانند و تلاش نمایند که سرباز شایسته ای برای امام عصر (عج ) و ولایت باشند.

وی خطاب به معاونان، مدیران و کارکنان پلیس پیشگیری تأکید کرد: به خود و شما عزیزان توصیه می کنم که وقت را نباید از دست داد که فرصت ها در چشم بر هم زدنی در حال گذر است، باید قدر این فرصت ها را دانست و از هر لحظه برای خدمتگزاری به مردمان عزیز بهره ببریم.

 سرهنگ "  ملکی" فرمانده پلیس راه آهن کشور شد

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با اشاره به انتصاب سرهنگ "ملکی" به عنوان فرمانده پلیس راه آهن کشور، بیان کرد: ایشان چهره ای شناخته شده در مجموعه ناجا هستند و مسئولیت های مختلفی داشته اند، سرهنگ "ملکی"؛ فردی کارآمد، متدین، پیگیر، وقت گذار در امور، دقیق هستند و شاهد بودیم در دوران مسئولیت قبلی در ناجا گام های خوبی در حوزه ماموریتی برداشتند. 

 وی اضافه کرد: انتظار می رود  سرهنگ " ملکی " برای  روز آمدی ، توسعه آموزش و مهارت آموزی کارکنان در راستای حرفه ای گرایی و تعامل سازی و اعتبار بخشی به نیرو تلاش کنند و ان شاءالله در سمت فرمانده پلیس راه آهن کشور نیز منشأ خیر و برکات باشند.

تقدیر از زحمات سردار "علیرضا اکبرشاهی"؛ فرمانده پیشین پلیس راه آهن کشور

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: لازم می دانم از زحمات صادقانه سرتیپ دوم "علیرضا اکبرشاهی"؛ فرمانده پیشین پلیس راه آهن کشور نیز تشکر و قدردانی کنم که همواره ایشان با صداقت، امانت داری، مسئولیت پذیری،سخت کوش در راستای اهداف پلیس پیشگیری ناجا  توجه به حقوق و معیشت کارکنان تلاش داشتند.

گفتنی است، پس از سخنان رئیس پلیس پیشگیری ناجا سرهنگ " ملکی"؛ فرمانده پلیس راه آهن کشور ضمن تشکر از حسن اعتماد سردار"شرفی" رئیس پلیس پیشگیری ناجا گزارشی از برنامه های خود برای خدمت در فرمانده پلیس راه آهن کشور را ارائه کرد.

همچنین سردار  "علیرضا اکبرشاهی"؛ فرمانده پیشین پلیس راه آهن کشور عملکرد این یگان را در دوره تصدی خود تشریح کرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون