نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/1      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:499


نسخه چاپی
زلزله 4/7 ریشتری بامداد امروز مازندران را لرزاند
گروه استان ها - مازندران - معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از وقوع زمین لرزه 4/7 ریشتری بامداد امروز (یکشنبه ) اول مهرماه در مناطقی از استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله حسن زاده" با اعلام این خبر گفت: زلزله در ساعت 2 بامداد امروز (یکشنبه) اول مهرماه بخش های مرکزی استان مازندران از شهرستان"ساری" تا  شهرستان "آمل" را لرزاند.

وی با اشاره به گزارش موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران گفت: برابر اعلام این موسسه، شدت این زمین لرزه 4/7 ریشتر اعلام شد و مرکز زمین لرزه نیز حوالی شهرستان جویبار بوده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: این زمین لرزه که در شهرستان های غرب استان و استان های همجوار نیز احساس شد، برابر گزارشات دریافتی خسارت جانی و مالی نداشته است.

سرهنگ حسن زاده در پایان بیان داشت: با وقوع این زمین لرزه شهروندان و ساکنان مناطقی که زمین لرزه را احساس کردند از منازل خود بیرون آمده و تا ساعاتی از شب را در خیابان ها و پارک ها سپری کردند که در این ارتباط با هماهنگی های انجام شده نیروهای انتظامی، امدادی و خدماتی برای ارائه خدمات فوریتی به صورت آماده باش در شهر حضور یافتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون