نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/2      14:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:445


نسخه چاپی
ضرورت ارتقاء خدمت رسانی در عرصه درمانی و بهداشتی ناجا/ افتتاح سایت 2 تصویرنگاری در بیمارستان ولیعصر (عج)/ لزوم تشکیل شورای راهبردی در زمینه امور درمانی پلیس
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: باید به روزرسانی و بازنگری مستمر در زمینه تجهیزات و نیروی انسانی در دستور کار قرار گیرد تا خدمات رسانی در عرصه درمانی و بهداشتی ارتقاء یابد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) ناجا که در سالن همایش این بیمارستان با حضور جمعی از فرماندهان، روسا و کارکنان ناجا برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم الحرام و همچنین حادثه 31 شهریوماه  اهواز با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بار سنگینی را در زمینه تأمین نظم و امنیت بر عهده دارد، گفت: سلامتی و امنیت دو مقوله مهمی هستند که عدم وجود آنها سبب ایجاد نگرانی و ناامنی می شود.

وی خاطر نشان کرد: در طول سال های اخیر دشمن سعی کرده تا با ایجاد توطئه های مختلف امنیت را در کشور به خطر بیندازد.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: مقوله سلامت مانند امنیت است و هنگامی که آن به مخاطره بیفتد به اهمیت و ارزش آن بیشتر پی برده می شود.

سردار فتحی زاده یادآور شد: عرصه تأمین سلامت کارکنان که بر عهده بهداد ناجا است، کاری بسیار  سنگین را بر دوش این بخش گذاشته است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا باتأکید بر اینکه باید با سعی و تلاش اجازه ندهیم، بیماری به سراغ کارکنان بیاید و با پیشگیری مانع آن شویم، افزود: البته هنگامی که کارکنان بیمار می شوند باید در حوزه درمان و بهداشت با استفاده از تمام ظرفیت ها سعی کنیم بهترین خدمات را به گونه ای به آنان ارائه دهیم که دغدغه ای جز بیماری نداشته باشند.

سردار فتحی زاده با اشاره به اینکه بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) ناجا از جایگاه والایی بین مراکز درمانی و بهداشتی نیروی انتظامی برخوردار است، گفت: این بیمارستان با توجه به این جایگاه ویژه یکی از بیمارستان های طراز اول در کشور است که در ناجا نگاه ویژه ای به آن می شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا مطرح کرد: از همه عزیزانی که از ابتدای راه اندازی این بیمارستان تاکنون خدمت و تلاش کرده اند تا به این ظرفیت مطلوب دست یابد تشکر و قدردانی می کنیم، به خصوص از آقای دکتر "علی امیراحمدی" که در 5 سال اخیر برای ارتقاء خدمات درمانی این بیمارستان از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح سایت 2 تصویرنگاری شامل بخش های پزشکی هسته ای، سنگ شکن، اتاق عمل و تراکم استخوان بودیم و باید امکانات و تجهیزات به گونه ای ارتقاء یابد که همکاران مراجعه کننده نیاز به مراجعه به دیگر مراکز درمانی را نداشته باشند.

سردار فتحی زاده گفت: بعضی از تجهیزاتی که در این بیمارستان نصب شده از بهترین هاست و در سطح کشور بی همتا است ، امیدوارم مردم عزیز و کارکنان در صورت  نیاز بتوانند از این امکانات بهره مند شوند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قرار است در ناجا شورای راهبردی در زمینه امور درمانی تشکیل شود، ان شاءالله در راستای ارتقاء ظرفیت های درمانی بتوان از تجربیات همکاران محترم به خصوص دکتر " امیراحمدی" در این زمینه استفاده کرد.

وی خاطر نشان کرد: فرآیند انتخاب در نیروی انتظامی سختگیرانه و با توجه به معیارهای کارشناسانه است ، امیدوارم انتخاب شایسته دکتر "آیت الله عبادی" به عنوان رئیس جدید این بیمارستان مسیر ارتقاء خدمات رسانی درمانی به مردم و کارکنان را  به خوبی میسر سازد.

سردار فتحی زاده افزود: انتظار داریم برای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی درمانی تلاش و پیگیری مستمر انجام شود که این امر نیاز به بازنگری و اصلاح به خصوص در برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت و همچنین روزآمدی دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: باید به روزرسانی و بازنگری مستمر در زمینه تجهیزات و نیروی انسانی در  دستور کار قرار گیرد تا خدمات رسانی در عرصه درمانی و بهداشتی ارتقاء یابد.

وی با اشاره به اینکه رعایت شئونات اسلامی در کنار ارائه بالاترین سطح خدمات درمانی و بهداشتی یکی از اولویت های ناجا است، افزود: داشتن متانت طبع و ادب ، اخلاق خوب و تقویت روحیه جهادی نیز از دیگر اولویت ها است.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: تقویت تعاملات با مدیریت موضوعات درمانی و بهداشتی برای پیشبرد اهداف و برنامه ها در مسیر ارتقاء خدمات درمانی این بیمارستان با دیگر سازمان ها و نهادها ودستگاه ها از دیگر اهدافی است که باید به آن توجه شود.

گفتنی است، در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش جمعی از پرسنل و روسای بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) تجلیل شد.  #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون