نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/3      14:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:358


نسخه چاپی
کشف 242 فقره سرقت از سارقان موبایل
گروه استان ها –البرز-با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان ، سارقان مغازه موبایل فروشی دستگیر و به 242 فقره سرقت گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن اعتراف کردند .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید جعفر حسینی" جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر گفت : در پی دریافت يک فقره پرونده سرقت مغازه از کلانتري 31 کوي کارمندان به پلیس آگاهی ، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی افزود : در تحقیقات اولیه ماموران محرز شد که سارق يا سارقان از طريق دريچه کولر وارد مغازه شده و اقدام به سرقت 42 دستگاه گوشي تلفن همراه ، و 200 عدد لوازم جانبي تلفن کرده اند .

سردار حسینی اظهار کرد : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی شماره سریال گوشی های مسروقه تعدادی از افرادی که از گوشی های مورد نظر استفاده می کردند را شناسایی و جهت تحقیقات تکمیلی به این پلیس دعوت کردند .

این مقام انتظامی گفت : یکی از دارندگان گوشی سرقتی اظهار داشت که جهت خرید گوشی تلفن همراه به موبایل فروشی مراجعه که در آن جا زنی حدودا 28 ساله را مشاهده می کند که قصد دارد تعداد زیادی کارتن حاوی گوشی تلفن همراه پلمپ شده را به قیمت پایین تر از بازار به فروش برساند بنابراین کالای مورد نیاز خود را از او خریداری و مبلغ آن را به حساب وی واریز می کند .

سردار حسینی گفت : طی استعلام از شماره حساب بانکی فروشنده گوشی های سرقتی، نامبرده شناسایی و در حسن آباد کرج دستگیر شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد : متهم دستگیر شده در بازجویی های ماموران اعتراف کرد که با کمک همدستش از مغازه موبایل فروشی سرقت کرده و اموال مسروقه را به یک مالخر فروخته و مبلغ آن رابین خودشان تقسیم کرده اند .

سردار حسینی گفت : با تلاش ماموران ، مالخر نیز دستگیر و به همراه 2 سارق دیگر پس از تشکیل پرونده ، تحویل مراجع قضائی شده و از آن جا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون