نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/3      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:379


نسخه چاپی
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران:
دفاع مقدس الگوی استقامت، ایستادگی و معنویت/مردم داری بارز ترین شاخصه یگان ویژه
گروه ناجاـ جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دفاع مقدس هشت ساله به عنوان الگوی مقاومت، ایستادگی و معنویت است، گفت: بارز ترین شاخصه یگان ویژه مردم داری است .

سردار "محمد اسماعیل کوثری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، شهادت تعدادی از هموطنان عزیز در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت و همگان را به صبر و انتظار در خصوص چگونگی برخورد قاطع و بدون اغماض با مسببین و حمایت کنندگان این حادثه دعوت کرد.

وی اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) به تاسی از حضرت سیدالشهدا(ع) و با یاری خداوند و پشتیبانی مردم و با ظهور انقلاب اسلامی دست دشمنان خارجی و داخلی را از این مملکت برید.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه پاسداران افزود: امروز نیز هیچ فرقی نمی کند باید مسئولان کشور دست دزدان داخلی در هر مقام و جایگاه و منسبی هستند را قطع کنند و تمام دغدغه شان مردم باشد؛ زیرا صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند.

این مقام ارشد نظامی همدلی و وفاق در نیروهای مسلح کشور را زبانزد دانست و تصریح کرد: همه مسئولان کشوری در هر سه قوه باید با ایجاد همدلی و وفاق در پی برطرف نمودن مشکلات مردم باشند.

سردار کوثری با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون شهدا و جانبازان هستیم، خاطرنشان کرد: همه مسئولانی که با رای و اعتماد مردم بر منسب و جایگاه های مختلف در این نظام قرار گرفته اند باید زیر بیرق ولایت حرکت کنند و ادامه دهنده راه شهیدان باشند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه پاسداران، دفاع مقدس هشت ساله را الگوی استقامت، ایستادگی و معنویت دانست و افزود: امروز ایران اسلامی با قدرت تمام در برابر زیاده خواهان ایستاده و خواهد ایستاد و  با افتخار از همه مظلومان در سراسر جهان همانند کشورهای سوریه ، یمن ، عراق و.... دفاع کرده و خواهد کرد.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از روحیه ولایت مداری و جهادی همه نیروهای یگان های ویژه ناجا بیان کرد:  به لطف خدا و بدون اغراق یگان ویژه نیروی انتظامی در قالب مجموعه های تیپی و یگانی در سراسر کشور روز به روز از نظر کمیت وکیفیت در آزمون های مختلف نمرات موفقیت آمیزی کسب نموده و در همه میدان ها و صحنه ها حضور مقتدرانه و موفقیت آمیز داشته است.

سردارکوثری بارزترین شاخصه یگان ویژه نیروی انتظامی را مردم داری این یگان قدرتمند دانست و تصریح کرد: امروز تفاوت بین یگان ویژه کشورمان با دیگر یگان های ویژه کشورهای دنیا مردمداری این یگان است.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله (ع) سپاه پاسداران در خاتمه گفت: امیدوارم در آینده نیز همچون سال های گذشته شاهد پیشرفت یگان ویژه باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون