نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/9      18:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384


نسخه چاپی
تصادف مرگبار در آزاد راه "رشت – قزوین "
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راه استان از فوت 2 عابر پیاده بر اثر تصادف با وانت نيسان در آزاد راه " رشت - قزوين " خبر داد.
 

سرهنگ "حسین محمدپور " در گفت‌ و گو با خبرنگار پايگاه خبري پلیس اظهار داشت: یک دستگاه خودرو باري نیسان در محور آزاد راه "رشت - قزوین" با گاردریل وسط جاده برخورد كرد که به دنبال آن 2 عابر پیاده برای کمک رسانی به راننده نیسان در محل حادثه حضور پيدا كردند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در این حین یک دستگاه خودرو وانت که در مسیر تصادف تردد داشته به هر 2 عابر کمک رسان برخورد مي‌كند، افزود: عابر 47 ساله در صحنه تصادف و عابر 68 ساله پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت كردند.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: كارشناسان پليس راه علت اين حادثه را موكول به تحقيقات بعدي اعلام كردند.

رئيس پليس راه استان گيلان در پايان به عابران پیاده توصیه كرد: برای گذشتن از عرض راه، تنها از گذرگاه‌های پیاده، پل‌های هوایی و گذرگاه‌های زیر زمینی مجاز عبور کرده و از دویدن، ورود ناگهانی و پریدن به سطح سواره‌رو خودداری کرده و مراقب حرکت وسایل نقلیه باشند و از موانع و خط کشی خطوط ویژه سواره‌رو ها، خیابان‌ها، میادین و در بزرگراه ها از خارج گذرگاه‌های تعیین شده، عبور نکنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون