نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/14      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
نیروهای مسلح زینت حکومت الهی هستند
گروه استان ها-همدان-نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در مراسم صبحگاه مشترک گفت: نیروهای مسلح زینت حکومت الهی وعزت دین خدا هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،آیت الله طه محمدی با تسلیت سالروز شهادت امام سجاد (ع) وایام محرم سالار وسرورشهیدان با اشاره به حدیثی از مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت:نیروهای مسلح اعم از نظامی وانتظامی زینت حکومت الهی و موجب عزت دین خدا هستند واگر آنان از حریم دین حق دفاع نکنند دین خدا پایمال می شود.

وی با اشاره به همایش غرور آفرین بسیجیان ولایت در سراسر کشور گفت:جان ومال مردم به برکت این قوای قدرتمند در اقصی نقاط کشور حفظ می شود وخدا می داند که اگر این نیروهای قدرتمند نباشند چه اتفاقی رخ خواهد داد.

آیت الله محمدی با اشاره به وصیت امیرمومنان حضرت علی (ع) به امام حسن(ع) گفت:تا نیروی انتظامی قدرتمند و منظم نباشد نمی توان به جامعه نظم داد چرا که انسان خود خواه وخود کامه ،خود محور وخود پرست است وهمیشه می خواهد از مرز قانون عبور کند وآن وقت امنیت مردم را سلب می کند.

نماینده ولی فقیه دراستان خطاب به نیروهای انتظامی گفت:شما باید در مقابل حربه ها وشگردهای دشمن قوی تر باشید چرا که ضعیف پایمال است وباید روز به روز بر توانمندی خود بیفزاییم.

امام جمعه شهر همدان بیان داشت: پلیس آمریکا در سال چندین نفر را به ضرب گلوله از پای درمی آورد ودر دادگاه هم قاتل تبرئه می شود اما وقتی  آنان را با پلیس جامعه اسلامی مقایسه می کنیم باید قدردان و شکرگزار باشیم.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه همدان گفت:کارکنان نیروی انتظامی با جانفشانی به وظیفه خود در قبال جامعه و مردم عمل می کنند و ما هم وظیفه داریم قدردان زحمات آن ها باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون