نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/13      13:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
توفیقات پلیس نشانه هوش، استعداد و ظرفیت خوب نیروهای آن است
گروه استان ها- آذربایجان غربی- نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه گفت: توفیقات پلیس نشانه هوش، استعداد و ظرفیت خوب نیروهای آن است.
 

حجت الاسلام و المسلمین "قریشی" نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه در دیدار فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان آذربایجان غربی به مناسبت اولین روز هفته ناجا گفت: روحیه خدامحوری، ولایت مداری، اصل مقبولیت اجتماعی و نفوذ در قلب مردم و برخورد همراه با رافت و مهربانی با شهروندان در کنار ایثارگری، فداکاری، شجاعت، خلاقیت و دارای انگیزه الهی بودن از مهمترین خصایص نیروهای پلیس آذربایجان غربی است.

وی افزود: هیچ نیروی نظامی به اندازه پلیس ماموریت های گسترده ندارد و این توفیقات به این معناست که پلیس کارش را از روی اعتقاد و باور به وحدانیت الهی انجام می دهد براین اساس در بین تمامی کشورهای دنیا نمونه است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی در ادامه با اشاره به اینکه امروز رویکرد پلیس سلبی نیست و جنبه اثباتی دارد گفت: در بررسی ها و نظر سنجی های صورت گرفته پلیس در ردیف اول اعتماد مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در پایان فرصت خدمت به مردم را بزرگترین نعمت الهی دانست و عنوان کرد: این فرصت همه وقت نصیب انسان نمی شود و باید از آن به نحو احسن استفاده کنیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون