نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/16      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:434


نسخه چاپی
دستگیری مأموران قلابی در کمتر از 3 ساعت
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری 3 مأمور قلابی در قم، گفت: این افراد طی یک عملیات پیچیده شناسایی و دستگیر شدند.
 

سرهنگ " احمد کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر، اظهار داشت: این 3 سارق حرفه ای پس از تشکیل یک باند سرقت و با تهیه لباس پلیس در پوشش مأموران یگان امداد، افرادی را شناسایی و پس از ضرب و شتم از آنها اخاذی و با یک دستگاه خودرو پژو 405 از محل متواری می شدند.

وی تصریح کرد: با طرح شکایت در پلیس آگاهی استان قم به دلیل حساسیت موضوع تیم زبده ای از مأموران این پلیس برای شناسایی و دستگیری افراد مذکور وارد عمل شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: در ادامه کارآگاهان ضمن هماهنگی با مقام قضائی استان با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی موفق شدند طی چند عملیات پیچیده و منسجم هر 3 متهم را در کمتر از 3 ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ کرمی با اشاره به اینکه از این افراد سابقه دار برخی تجهیزات نظامی شامل دستبند و بی سیم کشف شده است، افزود: در بازرسی از منزل آنها اسکناس کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان و هندوستان نیز به دست آمد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم با بیان اینکه سارقان تاکنون به 5 فقره سرقت اعتراف کرده اند، گفت: به دلیل وجود سرقت های احتمالی این افراد با اخذ دستور از مقام قضائی استان قم تا پایان تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی بوده و مال باختگان در صورت شکایت می توانند به این پلیس مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون