نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/16      15:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119


نسخه چاپی
خدمات نيروي انتظامي، عبادت اجتماعي است
گروه استان ها-مرکزی-نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نقش پلیس در ایجاد امنیت اجتماعی گفت: خدمات نيروي انتظامي يك عبادت اجتماعي و خدمت ملي است .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آیت الله " قربانعلی دری نجف آبادی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان با تبریک هفته ناجا و قدردانی از عملکرد پلیس استان در طرح های مختلف امنیتی اظهار داشت: پلیس یکی از خدوم ترین و ارزشی ترین نیروهای انقلاب است که تمام وقت و جان خود را صرف تامین امنیت مردم کرده است.

امام جمعه شهرستان اراک با بيان اين که ناجا بیشترین نقش را در نیروهای مسلح برعهده دارد، ضمن تحسين افزايش معنويت در نيروي انتظامي و اهتمام بيش از پيش اين نيرو نسبت به برنامه هاي معنوی و قرآني تاکيد کرد و گفت: در شرایط کنونی اصلی ترین وظیفه نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مقتدر، حفظ ارزش‌های انقلاب است و امروزه ناجا با تقدیم شهدای گرانقدر در حفظ امنیت کشور طلیعه داراست.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که ناجا را مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی ایران دانستند، بیان داشت: تردیدی نیست که قانونمندي نیروی انتظامی در سایه سار امر به معروف و نهی از منكر، اعتبار و محبوبيت اجتماعي ناجا را بیش از گذشته در بین مردم افزايش خواهد داد

این عضو مجلس خبرگان رهبری، پليس جامعه اسلامی را در خدمت قرآن، مکتب و دين دانست و بیان داشت: ما افتخار داريم که در دوره اي زندگي مي کنيم که حافظ امنيت و خون شهدا، شما عزيزان و کارکنان فداکار نيروي انتظامي هستيد.

امام جمعه شهرستان اراک یادآور شد: از آن جا که مهمترين وظيفه نيروي انتظامي دفاع از حقوق مظلومان و مقابله با ظالم، اشرار و مفسدين است، بی تردید خدمات نيروي انتظامي همواره يك عبادت اجتماعي و خدمت ملي درجامعه اسلامی به شمار مي رود.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، امر به معروف و نهي از منکر از ارکان محوری یک جامعه دینی دانست و گفت: پلیس در تحقق امر به معروف ونهی از منکر نقش بسیار کلیدی دارد و می تواند این فریضه را با اقدامات مناسب خود در سطوح مختلف جامعه اسلامی ترویج دهد.

امام جمعه شهرستان اراک توفيقات نيروي انتظامي را مصداقي از جريان و حركت به سمت تعالي دانست و اضافه کرد:امروز اقتدار ناجا، اقتداري بسيار خوب و بسيار بهتر از گذشته است و ارج و زحمات اين نيرو در بين مردم مورد احترام و تقدير است.

نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی در پایان افزود: ما افتخار مي کنيم که در خدمت شما هستيم و شما هم بايد افتخارتان خدمت به نظام و مردم باشد، امیدوارم که خداوند متعال همه شما را در زمره سربازان حضرت ولی عصر (عج) قرار دهد و فعالیت های شما موجبات رضایت فرماندهی معظم کل قوا را تامین کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون