نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/16      13:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
امنيت و آرامش اجتماعي را مديون پليس هستيم
گروه استان ها -اردبيل - استاندار اردبيل با تاكيد بر نقش برجسته ناجا در توليد و حفظ امنيت جامعه گفت:امنيت و آرامش اجتماعي را مديون ايثار گري پليس هستيم.

 

مهندس "اكبر بهنامجو" در حاشيه بازديد از يگان هاي انتظامي شهرستان اردبيل در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با تبريك و گراميداشت هفته ناجا و پاسداشت خدمات پليس در مسير تامين نظم و امنيت جامعه اظهار داشت: دركنار نقش آفريني مثبت پليس با محوريت توليد، تامين، حفظ و توسعه نظم و امنيت اجتماعي، ضروري و شايسته است اقشار اجتماعي و مسئولان در قبال موضوعات امنيتي، انتظامي و ترافيكي احساس مسئوليت كرده و حداكثر همدلي، همگامي و مشاركت با پليس را داشته باشند.

استاندار اردبيل ، ضرورت بهره مندي مثبت و هدفمند از ظرفيت نگهبان محله در راستاي پيشگيري اثربخش از سرقت را مورد تاكيد قرار داد و گفت: پيشگيري از سرقت و سلب تحرك از سارقان مستلزم توجه به هشدارهاي انتظامي، كاربردي كردن آموزش هاي همگاني پليس و افزايش نظارت و كنترل اجتماعي است.

مهندس بهنامجو با بيان اينكه مستند به آمارهاي موجود اكثر سرقت هاي به وقوع پيوسته در جامعه استاني خرد و توسط معتادان متجاهر اتفاق مي افتد؛ اظهار داشت: احياء كمپ هاي ترك اعتياد و نگهداري معتادان با تعامل و همگامي فرابخشي با جديت پيگيري، كه تحقق اين گامي موثر در افزايش شور و نشاط اجتماعي است.

استاندار اردبيل با تاكيد بر ضرورت تكميل پروژهاي عمراني فرماندهي انتظامي استان و حمايت و پشتيباني استانداري در اين رابطه تصريح كرد: اميدواريم با تكميل اين پرو‍‍ژه ها بيش از پيش در مسير ارائه خدمات شايسته تر و كيفي تر به مردم گام برداشته شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون