نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/16      13:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
اقتدار پلیس جمهوری اسلامی در دنیا زبانزد است
گروه استان ها - کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اقتدار پلیس جمهوری اسلامی در دنیا زبانزد است چرا که توانسته امنیت خوبی را در کشور ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در دیدار با فرمانده و مسئولان انتظامی استان که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، اظهار داشت: پلیس جمهوری اسلامی با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی خود توانسته امنیت جامعه را برقرار و فضا را برای مجرمان ناامن کند.

وی ادامه داد: اگر رفتار پلیس با مجرمان مقتدرانه باشد علاوه بر اینکه احساس امنیت را در جامعه توسعه می دهد، مجرمان نیز حساب کار دستشان آمده و از رفتار مجرمانه خود دست برمی دارند.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: حضور مقتدرانه پلیس در صحنه های مختلف بسیار مهم است چرا که هر قدر این اقتدار بیشتر باشد امنیت بیشتری در جامعه احساس می شود.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به گستره کار پلیس گفت: حجم بالای کاری ماموران انتظامی باعث شده عملکرد ان ها مدام زیر ذره بین قرار داشته باشد و از همین رو انتظارات و توقعات نیز افزایش می یابد.

آیت الله علما در ادامه به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا نیز اشاره کرد و گفت: این اقتدار باعث ترس و واهمه دشمنان شده به گونه ای که دست به هر کاری می زنند تا بتوانند به انقلاب و نظام ضربه بزنند.

وی گفت: این اقتدار جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی قاطعانه پاسخ هرگونه تهدید و اظهارات نابجای دشمنان را می دهند و آن ها را مجبور به عقب نشینی می کند.

آیت الله علما در بخش دیگری از سخنانش به قدرت بالای نظامی ایران اشاره و اظهار کرد: ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج آماده پاسخگویی به هرنوع تهدید دشمن هستند.

وی تاکید کرد: امروز اقتدار جمهوری اسلامی به گونه ایست که می تواند چندین ترامپ را به زانو درآورد و دشمنان را از دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذارد.

آیت الله علما در پایان ولی فقیه را ضامن اقتدار جمهوری اسلامی دانست و گفت: تا زمانی که مردم از ولایت فقیه پیروی کنند دشمن هیچ آسیبی نمی تواند وارد کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون