نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      13:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:157


نسخه چاپی
افزایش ارتباط رسانه ای وزارت ارشاد با پلیس
گروه ناجا - معاون وزیر ارشاد با اعلام آمادگی برای افزایش ارتباط رسانه ای در حوزه های داخلی و بین المللی با پلیس گفت: در زمینه آموزش های متقابل نیز این آمادگی را داریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، امروز جلسه ای با حضور "محمد سلطانی فر"؛ معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی و جمعی از مدیران رسانه ای به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی در راستای افزایش تعامل دو سویه با پلیس برگزار شد.

 سلطانی فر در این جلسه اظهار داشت: احساس می شود هر چه ارتباط بین رسانه ها و پلیس افزایش یابد ما می توانیم فضای "پلیس مردمی" و "مردم به کمک پلیس آمده" را افزایش دهیم.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر ارشاد تصریح کرد: معتقدم پلیس امروز خوشنام است، اما نیاز دارد تا بهتر از این باشد، برای این امر هیچ راهی بهتر از این نیست که بتوان با تأثیرگذاری رسانه ها در عرصه های مختلف به هدف رسید.

وی خاطر نشان کرد: ما از پلیس درخواست کردیم تا با حضور پررنگ تر در بین مدیران رسانه ای نسبت به گذشته ها ارتباط رسانه ای خودش را گسترش دهد و سعی می کنیم این مسیر تسهیل شود.

سلطانی فر تأکید کرد:ما آمادگی داریم هم در حوزه رسانه های خارجی و هم در حوزه رسانه های داخلی خدمت رسانی برای ارتباط تنگاتنگ بین پلیس و رسانه ها را انجام داده و حتی در حوزه آموزش نیز این آمادگی را داریم تا به آموزش های متقابل در این زمینه بپردازیم.

ضرورت افزایش تعامل دوسویه پلیس و رسانه ها

سردار نوریان نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضران، اظهار داشت: از نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و راهکارهایی که در این جلسه مطرح شد، استفاده خواهیم کرد.

معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: رابطه عنصر رسانه و امنیت یک موضوع مشخص است، اگر بنا است پلیس به عنوان حافظ نظم و امنیت عمومی اقدام کند بایستی با کمک گرفتن از رسانه ها در همه عرصه ها این مأموریت خود را به سرانجام برساند، چرا که در اجرای این مأموریت ها به رسانه ها نیاز دارد.

وی ضمن تشکر از معاون امور مطبوعاتی و وزیر ارشاد بابت تعامل دو سویه ای که با پلیس وجود دارد، افزود: گره هایی که با دست باز می شود نباید با دندان باز کنیم یعنی مشارکتی  معنا دار با رسانه ها می تواند ما را برای رسیدن به این هدف یاری کند.

سخنگوی ناجا افزود: مرفوک رسانه ای مجموعه ای در معاونت اجتماعی است که بازبینی خبر را انجام می دهد در مواردی که برخی اخبار چالش ایجاد می کنند نیاز است تا با کمک کارشناسان رسانه ای در این مجموعه اقدام به موقع و صحیح انجام شود. # 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون