نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      15:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
صلابت نیروهای مسلح ایران در دنیا کم نظیر است
گروه استان ها - کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اقتدار و صلابت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دنیا کم نظیر و به گونه ایست که دشمنان انقلاب نیز به آن معترف هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا، اظهار داشت: امنیت جامعه در اختیار ماموران انتظامی است.

وی با بیان اینکه اقتدار ایران در دنیا کم نظیر است، گفت: این اقتدار به واسطه صلابت نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج حاصل شده است.

آیت الله علما گفت: امروز آنچنان امنیتی در کشور حاکم است که به جرائت می توان ادعا کرد طی 2 قرن اخیر کم سابقه بوده است، امنیتی که برای آن شبانه روز تلاش می شود.

امام جمعه کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: پلیس جمهوری اسلامی با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی خود توانسته امنیت جامعه را برقرار و فضا را برای مجرمان ناامن کند.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: حضور مقتدرانه پلیس در صحنه های مختلف بسیار مهم است چرا که هر قدر این اقتدار بیشتر باشد امنیت بیشتری در جامعه احساس می شود.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به گستره کار پلیس گفت: حجم بالای کاری ماموران انتظامی باعث شده عملکرد ان ها مدام زیر ذره بین قرار داشته باشد و از همین رو انتظارات و توقعات نیز افزایش می یابد.

وی گفت: این اقتدار جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی قاطعانه پاسخ هرگونه تهدید و اظهارات نابجای دشمنان را می دهند و آن ها را مجبور به عقب نشینی می کند.

آیت الله علما در پایان گفت: همه ما موظف به حفظ این اقتدار هستیم و این مسئله نیز با تبعیت از ولایت و رهبری امکان پذیر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون