نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      15:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
دستگيري 5 سنگ‌پران به کامیون‌ها
گروه استان‌ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان "گلپايگان" از دستگيري 5 نفر از افرادی که در جاده‌ای این شهرستان به کامیون‌ها سنگ‌پرانی می‌کردند، خبر داد.
 
 

سرهنگ "حسين بساطي" در گفت‌ وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : مدتی بود عده‌ای از مخلان نظم و امنیت عمومی به‌ صورت شبانه در محورهای مواصلاتی شهرستان "گلپایگان" حضور می‌یافتند و با سنگ‌پرانی به‌ سمت کامیون‌های حامل بار زمینه ناامنی و نارضایتی رانندگان زحمتکش وسایل نقلیه سنگین را فراهم کرده بودند که بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت .

وي با اشاره به اینکه شهرستان "گلپايگان" محور اصلی و ارتباط‌دهنده چندين استان کشور است و شبانه‌روز خودروهای زیادی از محورهای این شهرستان تردد می‌کنند بیان داشت : مأموران انتظامی این شهرستان پس از انجام یک سری کارهای تخصصی 5 نفر از عوامل اصلی را در این رابطه شناسایی کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت : پس از هماهنگی متهمان اصلی دستگیر و پس از اعتراف به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامي گلپايگان با اشاره به همکاری دلسوزانه و شبانه‌روزی دستگاه قضائی شهرستان "گلپایگان" با نیروی انتظامی در این رابطه ادامه داد: اخلال در نظم عمومي و ايراد خسارت به اموال اشخاص جرم بوده و پليس با قاطعيت برابر قانون با افراد مجرم برخورد خواهد کرد .#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون