نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:152


نسخه چاپی
مردم قدردان تلاش های پلیس در جامعه باشند
گروه استان ها-همدان-نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: امنيت امروز مرهون جانفشاني هاي نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي است ، بايد قدردان اين عزيزان و شکر گزار اين نعمت الهي باشيم.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،آيت الله "غياث الدين طه محمدی" در دیدار با فرماندهان و کارکنان پلیس استان به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: وقتي قدرشناسي صورت نگيرد نمي توان حق هر انساني را به جا آورد.

وي افزود: خدمات و زحمت هاي پرسنل خدوم نيروي انتظامي همواره مغفول مانده است در حالي که اين افراد شبانه روز و در فصل ها و مناسبت هاي مختلف سال براي برقراري امنيت تلاش مي کنند.

آیت الله محمدی بيان داشت: وقتي حس قدرشناسي و شکرگزاري کمرنگ شود کيفيت کار خادمان ملت نيز کاهش مي يابد، پس بايد قدردان زحمات وتلاش هاي حافظان امنيت وآسايش کشور باشيم.

وی تصریح کرد : در هیچ کشوری پلیس قوی ومخلصی چون پلیس جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد و این عزیزان هستند که با تلاش های خود موجبات امنیت وآرامش ما را فراهم می کنند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان افزود: در کشورهای دیگر به علت عدم ایمان عملکرد پلیس با ظلم وستم است اما در کشور ما با اقتدار و رافت و مهربانی می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون