نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      16:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164


نسخه چاپی
اخلاق مداری اساس کار پلیس جامعه محور است
گروه استان ها – مازندران- نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار فرمانده انتظامی استان، گفت : اخلاق مداری اساس کار پلیس جامعه محور است .


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید محمود میرفیضی" فرمانده انتظامی استان به همراه سرهنگ "سید تقی حسینی" فرمانده دریابانی استان و دیگر مسئولان انتظامی استان با حضور در بیت آیت الله "نورالله طبرسی" با نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری دیدار کرد .

آیت الله طبرسی در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدای نیروی انتظامی استان، گفت: یک شب نگهبانی و پاسداری از مرز و بوم کشور اسلامی از برترین عبادات و در نزد خداوند دارای ارج و پاداش معنوی و اخروی است.

وی با بیان اینکه ایجاد امنیت و خدمت در نیروهای مسلح پایه تمامی پیشرفت ها است ، افزود: هرگونه خدمات رسانی به مردم براساس وجود امنیت است.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه اسلام برای امنیت و سلامت افکار جامعه، اهمیت قائل است، خاطر نشان کرد: مردم باید قدر این امنیت را بدانند، زیرا در جامعه هر فعالیت دینی، اجتماعی و علمی که انجام می شود در گرو امنیت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری، نعمت ایمان را یک عامل خود کنترلی در افراد  دانست و اظهار داشت: پلیس از جایگاه معنوی بالایی برخوردار است و در کنار حفظ امنیت باید بر اساس مهر و عطوفت با مردم رفتار کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران ، اخلاق مداری را اساس کار پلیس جامعه محور دانست و افزود: اگر یک فرد خاطی را می شود با یک توصیه شرمنده و او را از عملش پشیمان کرد، نیازی به برخورد سخت با وی نیست و در این رابطه پلیس باید از خود ابتکار عمل نشان دهد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون