نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      16:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
هفته ناجا با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم" آغاز شد
نماز جمعه تهران همزمان با آغاز هفته ناجا با حضور فرماندهان، مقامات و پرسنل نظامی و انتظامی، روز جمعه 13 مهرماه برگزار شد.
 

با شروع هفته ناجا از 13 مهرماه فعالیت‌های نیروی انتظامی با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم" آغاز شده است. در هفته ناجا هر روز را با شعاری خاص نامگذاری کرده اند و روز جمعه با شعار "پلیس جامعه ایمانی،ارزشهای اسلامی،رأفت و مهربانی" با پیاده روی خانوادگی کارکنان ناجا در باشگاه انقلاب و حضور پررنگ کارکنان ناجا در نماز جمعه تهران برگزار شد.

نمازجمعه،‌ عبادی سیاسی این هفته تهران به امامت حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزارشد.

در این مراسم و در خطبه‌های قبل از نماز جمعه سردار حسین اشتری گفت: نیروی انتظامی با شعار «پلیس مقتدر،امین مردم» برنامه‌های خود درهفته ناجا را آغاز کرد و انشاءالله در کنار مردم و برای آسایش و آرامش مردم همچون گذشته تا پای جان ایستاده است.

اشتری افزود: خط قرمز ناجا و نیرو‌های مسلح امنیت مردم است. کسانی‌که درصدد اخلال در نظم و امینت کشور هستند بدانند در هر گوشه‌‌ای از کشور قصد برهم زدن نظم و امنیت را داشته باشند با پنجه فولادین با آن‌ها برخورد خواهد شد.

در اولین روز از هفته ناجا،‌ هفته نامه خبری - تحلیلی امین جامعه، ویژه‌‌نامه ای را به مناسب آغاز هفته ناجا منتشر کرد که مورد توجه و استقبال از طرف نمازگزاران و مسئولان قرار گرفت. در این مراسم 10هزار نسخه از این نشریه در میان نمازگزاران توزیع شد. با توجه به ظرفیت های این نشریه در خصوص تولید محتوای تخصصی مرتبط با پلیس و مفاهیم آسیب‌های اجتماعی، این نشریه تا پایان هفته ناجا هر روز ویژه‌نامه ای را با محورهای متنوع و متعدد منتشر خواهد کرد. شایان ذکر است که هفته نامه امین جامعه به طور مستمر در هر هفته به صورت آنلاین منتشر  می شود.

 

منبع: ویژه نامه هفته ناجا شماره یک


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون