نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      17:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
لزوم نیازسنجی دقیق برای انتشار کتب پلیسی
گروه ناجا- فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین گفت: امروز یکی از موضوعاتی که مورد توجه قرار گرفته بحث مدیریت دانش و لزوم نیازسنجی دقیق برای انتشار کتب پلیسی است و در این راستا تولید و انتشار مطالب به صورت های مختلفی انجام می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "لطفعلی بختیاری" در حاشیه مراسم قرعه کشی و اهداء جوایز قرآن کریم با رونمایی از 56 کتاب پژوهشی توسط کارشناسان و دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین گفت: کتب انتشار یافته دقیقا براساس نیازسنجی مولفان مختلف و فرآیند تعیین موضوعات براساس کار علمی دقیق و با همکاری رده های مختلف ناجا صورت می پذیرد.

وی افزود:امروز یکی از موضوعاتی که مورد توجه قرار گرفته بحث مدیریت دانش است و در این راستا تولید و انتشار مطالب به صورت های مختلفی انجام می شود.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین، کتاب را یکی از عناصر انتشار دانش تولید شده در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: با استفاده از تجارب اعضای هیئت علمی و سایر همکاران در حوزه های مختلف پلیسی تعدادی کتاب منتشر و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

سردار بختیاری در پایان با بیان  اینکه در دانشگاه سالانه بین 300 تا 400 کتاب در بخش پژوهشی و تعدادی نیز در موضوعات آموزشی تولید و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون تعداد قابل توجهی از این کتابها انتشار یافته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون