نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/18      19:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:702


نسخه چاپی
انهدام باند جعل اسناد دولتی در هرمزگان

گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند جعل اسناد و مدارک هويتي و دستگيري 14 نفر از اعضاء آن خبر داد.

 

سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت اخباری مبني بر اینکه افرادی با همکاري تعدادي از کارکنان یکی از ادارات دولتي در امر جعل اسناد و مدارک هويتي فعالیت دارند، مراتب به صورت ويژه در دستور کارپلیس استان قرار گرفت.

وی افزود : مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی دریافتند این افراد در ابعاد گسترده و به صورت شبکه اي و سازمان يافته با اخذ مبالغی بعضا تا 600 میلیون ریال اسناد هویتی  جعل می کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با کار اطلاعاتي و تعقيب و مراقبت شبانه روزي محل هاي حضور ، تردد و سکونت اعضای باند ، نحوه فعاليت آن ها و چگونگي ارتباط با همديگر و با مشتريان، شناسايي و پس از جمع آوري ادله و مستندات اوليه ، 3 نفر از اعضاء باند طي يک عمليات هماهنگ در مسير "شيراز به بندرعباس " شناسايي و دستگير شدند.

وی ادامه داد: مأموران همچنین طي 4 عمليات هماهنگ و بازرسي از 10 واحد مسکوني و یکی از ادارات  استان 10 تن ديگر از اعضاء را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: در این پرونده در مجموع 14 نفر دستگير شده و از مخفیگاه آنان بیش از هزار فقره اوراق هويتي ، 21 دستگاه تلفن همراه حاوي تصاوير و پيامک هاي وات ساپي و اوراق هويتي جعل اسناد و مدارک اتباع ايراني و خارجي ،2 دستگاه کيس و يک دستگاه لپ تاپ حاوي برنامه ها و اسناد مربوط به مدارک جعلی کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون