نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      7:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227


نسخه چاپی
ضرورت توسعه تعامل و همکاری بین ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح، تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح را خوب و سازنده ارزیابی کرد و تعامل با این سازمان را موجب تقویت نیروی انتظامی دانست.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در ششمین روز از هفته ناجا حجت الاسلام والمسلمین"بهرامی" رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح با سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی در ستاد این فرماندهی دیدار و به گفت و گو پرداخت.

سردار اشتری در این دیدار که تعدادی از معاونان ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح نیز حضور داشتند، ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به حاضران؛ تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح را خوب و سازنده ارزیابی کرد و این تعامل را موجب تقویت نیروی انتظامی دانست.

وی با اشاره به گستردگی، تنوع و اهمیت مأموریت های نیروی انتظامی و آماده باش مداوم کارکنان و حضور آنها در همه صحنه های نظم بخشی و امنیت آفرینی در سطح کشور و آسیب پذیر بودن این مأموریت ها، صیانت از کارکنان و توسعه انضباط فردی و سازمانی را از مهمترین برنامه های دارای اولویت ناجا برشمرد.

همکاری ناجا و سازمان قضائی در اجرای برنامه های انضباط بخشی

سردار "ایوب سلیمانی"؛ معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه این دیدار گزارشی از اقدامات ناجا در زمینه انضباط بخشی به ویژه انضباط بخشی مالی و اقتصادی ارائه و بر همراهی و همکاری ناجا و سازمان قضائی برای اجرای برنامه های انضباط بخشی تأکید کرد.

ضرورت توسعه تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضائی در راستای کاهش تخلفات و افزایش اقتدار ناجا

حجت الاسلام والمسلمین "بهرامی" در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به سردار اشتری و کلیه کارکنان این نیرو، کار پلیس را سخت و مأموران آن را افرادی جدی در انجام وظیفه توصیف کرد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح در ادامه گفت: با وجود سختی و تنوع مأموریت های نیروی انتظامی، کمترین میزان تخلف مربوط به مأموران این نیرو است و بحمدالله ناجا خیلی خوب، خیلی خوب مدیریت می شود و کمترین جرایم را دارد.

وی ضمن تقدیر از زحمات ناجا اظهار داشت: در شرایط کنونی نیروی انتظامی در مواجهه با حوادث و ناآرامی های گذشته بسیار موفق و با تدبیر عمل کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در پایان بر ضرورت توسعه تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح در راستای کاهش تخلفات و افزایش اقتدار ناجا تأکید کرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون