نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      9:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
در غرب استان تهران؛
زمين‌خواران 30 ميليارد ریالی دستگير شدند
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان،از دستگيري دو کلاهبردار و کشف 30 ميليارد ريال زمين خواري، توسط ماموران پليس آگاهي استان خبر داد.

 

 

سردار"محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،گفت:در پي ارجاع يك فقره پرونده کلاهبرداري به پليس آگاهي غرب استان تهران مبني بر زمين خواري در باغستان شهرک مهديه، مراتب به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران افزود: با تحقيق و بررسي هاي انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد دو قطعه زمين به مساحت بيش از 2 هزار متر متعلق به بيت المال به ارزش 30 ميليارد ريال توسط دو کلاهبردار به فروش رسیده است.

وی تصریح کرد:با تحقيقات و استعلام از اهالی محل و اخذ نظرات کارشناسی به عمل آمده مشخص شد دو کلاهبردار با اسناد و مدارک جعلي 2 هزار متر از اراضي را واقع در باغستان شهرک مهديه با روش هاي متقلبانه به مبلغ 30 ميليارد ريال به فروش رسانده اند.

رئیس پلیس غرب استان تهران ادامه داد:مأموران پليس آگاهي با كارهاي اطلاعاتي و هماهنگي مقام قضائي متهمان را شناسايي و در عملياتي منسجم کلاهبرداران را دستگير كردند.

سردار خانچرلی بیان داشت: با ارائه شواهدومستندات و مدارك لازم از سوي پليس ، متهمان به جرم خود اعتراف كرده و اذعان داشتند زمینی به مساحت 2 هزار متر که متعلق به بيت المال بود را با استفاده از جعل اسناد و مدارک به فروش رسانده اند .

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اينکه متهمان مبلغ 30 ميليارد ريال زمين خواري کرده اند ، خاطر نشان کرد: کلاهبرداران با تشکیل پرونده برای سير مراحل قانوني تحویل مراجع قضائی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

سردار خانچرلی در پایان از عموم شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازي و تصرف اراضي ملي توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانوني به فوريت هاي پليسي 110 گزارش دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون