نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:206


نسخه چاپی
آزادي 3 گروگان از چنگ قاچاقچیان انسان
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 قاچاقچی آدم ربا و آزادی 3گروگان در "زاهدان" خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در بيان جزئيات اين خبر گفت: در اوایل مهرماه با کسب خبری مبني بر گروگانگیری 3نفر در محدوده شهر خاش موضوع در دستور کار تیمی از پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی دقیق پرونده مشخص شد این 3 گروگان بین 20 تا 25 سال سن دارند و آدم ربایان  در تماس با خانواده این افراد تقاضای 400 میلیون ریال وجه نقد برای آزادی این افراد می کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افسران زبده پلیس امنیت عمومی با همکاری تیمی از پلیس آگاهی تحقیقات گسترده ای را برای رهایی گروگان ها آغاز کردند.

وی عنوان کرد: ماموران انتظامی با گسترش چتر اطلاعاتی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی مخفیگاه متهمان را روز گذشته در محدوده شهرک آتش نشانی شهر زاهدان شناسایی کردند.

سردار قنبری بیان داشت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی با محاصره مخفیگاه آدم ربایان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه 2 آدم ربا را دستگیر و با راهنمایی متهمان سه فرد ربوده شده که در همان محدوده نگهداری می شدند، را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: پليس اجازه جولان به مجرمان و مخلان نظم و امنيت عمومي را نمی دهد و در صورت بروز هرگونه اقدام غيرقانوني با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون