نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      11:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:186


نسخه چاپی
اقدامات انجام شده پليس استان قابل تقدير است
گروه استان ها - لرستان - استاندار با اشاره به كاهش محسوس جرايم و افزايش احساس امنيت ، اقدامات پليس استان را قابل تقدير خواند .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار " مهديان نسب "فرمانده انتظامي استان به همراه ديگر مسئولان اين فرماندهي به مناسبت هفته ناجا  با دكتر خادمي استاندار در محل سالن جلسات استانداري ديدار و گفت و گو كردند .

در اين ديدار بازرسان هفته ناجا 97 اعزامي از معاونت اجتماعي ناجا به سرپرستي سرهنگ عبدالهي نيز حضور داشتند .

در اين جلسه استاندار لرستان با اشاره به كاهش محسوس جرايم و افزايش احساس امنيت ، آسايش و آرامش حاكم را مرهون تلاش و كوشش پليس خواند و گفت : حضور پليس در همه عرصه ها، امنيت آفرين است .

وي عملكرد پليس استان را رضايت بخش خواند و از تلاش ها و زحمات شبانه روزي مجموعه انتظامي استان تقدير و تشكر كرد .

استاندار لرستان در ادامه گفت : تلاش پليس در راه تامين امنيت اعتقادي، ايثارگونه و جهادي است و در عرصه هاي مختلف باعث افزايش اقتدار نظام شده و نشان دادند كه در راه تامين امنيت و دفاع از ارزش ها از هيچ تلاشي فروگذار نبوده است.

وي با بيان اين كه پليس مظهر امنيت و آرامش در جامعه است خاطر نشان كرد : بخش عظیمی از امنیت و سرافرازی جمهوری اسلامی برآمده از تلاش های بی دریغ و رشادت حماسه سازان همیشه بیدار و پرتلاش نيروي امنيتي و بخصوص انتظامي است كه از این مرز و بوم حراست و محافظت می کنند.

استاندار لرستان بيان داشت : ایران به لحاظ مولفه های سخت جغرافیایی در منطقه، از حیث منابع انرژی به عنوان منابع استراتژیک جزو سه کشور اول جهان است.

به گفته وي ایران به لحاظ شاخص سخت قدرت دفاعی و بازدارندگی در بهترین شرایط در طول تاریخ خود قرار دارد و امروز ایران اسلامي با این توان بازدارندگی و قدرت پاسخ دهی حتی حرکت های کوچک دشمن را با قدرت و با پاسخی بزرگتر جواب می دهد.

دكتر خادمي در پايان با اشاره به صلح و سازش 74 درصدي پرونده هاي  ارجاعي  به دواير  مشاوره و مددكاري كلانتري هاي سطح استان  گفت : اغلب اين پرونده ها كه با موضوع اختلافات خانوادگي بوده با مشاوره صحيح منجر به صلح و سازش پايدار شده اند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون