نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      11:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:242


نسخه چاپی
نيروي انتظامي در حفظ امنيت كشور انصافا خوش مي درخشد
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد گفت: نيروي انتظامي در حفظ امنيت كشور واقعاً خوش مي درخشد.
 

حجت الاسلام "نكونام" در حاشیه افتتاح تجمیع خطوط فوریت های پلیسی 110 فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس، قانونمندي را يك اصل در نيروي انتظامي و اساس كار پليس عنوان كرد و گفت: آنچه ما را در تحقق عدالت اجتماعي و اجراي صحيح قانون ثابت قدم و استوار نگه مي دارد، اعتقاد به ولايت فقيه و پايبندي به ارزش هاي اسلامي و باورهاي ديني است.

امام جمعه شهركرد بر ضرورت ارتقاي معنويت و افزايش بينش سياسي كاركنان انتظامي تأكيد كرد و گفت: ماموران پليس به سبب ارتباط مستقيم و مستمر با مردم همواره بايد ارزش هاي اخلاقي و معنويات را مد نظر داشته باشند.

حجت الاسلام نكونام، بصيرت ديني و امر به معروف را دو ويژگي برجسته پليس برشمرد و خاطر نشان کرد: پيشگيري از آسيب ها و ناهنجاري هاي اجتماعي نيازمند يک عزم همگاني در اجراي اين فريضه مهم است.

امام جمعه شهركرد از زحمات نيروي انتظامي در عرصه هاي مختلف در برقراري امنيت كشور تقدير و قدرداني كرد و گفت: نيروي انتظامي در حفظ امنيت كشور واقعا خوش مي درخشد.

نماينده ولي فقيه در استان بيان داشت: شما به عنوان حافظان امنيت در جامعه از جايگاه ويژه و بالايي برخوردار هستيد و بايد اين جايگاه را حفظ كنيد و نيروي انتظامي به عنوان بازوي مقتدر نظام در عرصه نظم و امنيت فداكاري و جانفشاني هاي بسيار كرده است كه شهداي اين عرصه مبين اين فداكاري ها و جانفشاني هاست.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد در پايان سبز قامتان و جان بركفان نيروي انتظامي را آبروي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران برشمرد و گفت: فرمانده نقش بسيار مهمي در كسب اين توفيقات بزرگ دارد و همه ما تحت فرماندهي معزز كل قوا به عنوان يك سرباز هميشه بايد دستورات و رهنمودهاي ايشان را سر لوحه كار خود قرار دهيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون