نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      12:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:223


نسخه چاپی
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح هشدار داد؛
ملت ایران در برابر ناامنی‌ها سکوت نخواهد کرد
گروه ناجا – رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور، گفت: ما با کسانی که امنیت ملت ایران را به خطر اندازند شوخی نداریم و ملت ایران در برابر ناامنی‌ها سکوت نخواهد کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرلشکر "محمد باقری" در بازدید از یگان‌های مرزی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای اینکه تضمین امنیتی در داخل عمق کشور و استان کرمانشاه داشته باشیم، بایستی معابر به خوبی مسدود و کنترل شود که بحمدالله با ایجاد موانع، استحکامات، تجهیزات اپتیکی و الکترواپتیکی، اطلاعاتی و استقرار نیروهای ارزشمند نظامی، مرزبانی و انتظامی همه این مواضع به خوبی کنترل و تحت حفاظت است.

وی با تأکید بر اینکه امنیت ملت ایران قابل کوتاه آمدن نیست، افزود: دولت مرکزی عراق و اقلیم کردستان بر تضمین امنیت مرزهای مشترک و مقابله با تهدیدات از سوی گروهک مورد حمایت بدخواهان ملت ایران و ضد انقلاب، باید اهتمام جدی داشته باشند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: من به گروه‌های ضد انقلابی که در این مناطق مستقر هستند و سوء نیت دارند و گاهی خیال خام عبور از مرزها و مسیرهای کشور و به خطر انداختن امنیت کشور را دارند اخطار می‌دهم که حوادثی همچون کوی "سنجر" می‌تواند تکرار شود.

سرلشکر باقری گفت: نباید مقر ضدانقلاب و بدخواهان ملت ایران در نزدیکی مرزهای ما و در کشور همسایه وجود داشته باشد و اقلیم کردستان و دولت مرکزی عراق موظف به کنترل اینها هستند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خاتمه خاطرنشان کرد: ما با کسانی که امنیت ملت ایران را به خطر اندازند شوخی نداریم و ملت ایران در برابر ناامنی‌ها سکوت نخواهد کرد.

گفتنی است رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به اتفاق فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده مرزبانی ناجا از مناطق و ارتفاعات مرزی غرب کشور بازدید کرد و در جریان میزان آمادگی‌های آنان برای تامین امنیت مرزها و مقابله با تهدیدات دشمنان امنیت ملت ایران قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون