نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      12:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی
پليس پیشگیری پيشگام در تامين و حفظ امنيت/ مقابله بی امان پليس با اخلال گران وقانون گريزان / قانون مداری ملاک عمل همگان باشد
گروه ناجا – جانشين پليس پيشگيري ناجا با بيان اينکه این پلیس پيشگام در تامين و حفظ امنيت و خدمتگزار مردم است، گفت: مقابله پليس با اخلال گران وقانون گريزان به طور مستمر ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حميد عطايي" در مراسم صبحگاه مشترک فرماندهي پليس راه آهن کشور در ششمين روز از هفته نيروي انتظامي اظهار داشت: ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، دفاع مقدس، عرصه نظم و امنيت و شهداي مدافع حرم را گرامی می داریم  و براي مقام معظم رهبري و فرماندهي معظم کل قوا آرزوي سلامتي باعزت و صحت داريم.

وي افزود: فرا رسيدن هفته نيروي انتظامي را به محضر فرماندهي معظم کل قوا، مردم شريف و بزرگوار ميهن اسلامي و تمام همکاران عزيزم در اقصي نقاط کشور و خانواده هاي محترم شان تبريک عرض مي کنم.

جانشين پليس پيشگيري ناجا بيان کرد: هفته نيروي انتظامي ؛ فرصتي براي ارائه گزارش عملکرد نيروي انتظامي به مردم است ،هفته اي که مي توانيم ارتباط و تعامل بيشتري با مردم عزيز داشته باشيم و از نظرات ، پيشنهادات و انتقادات آنها استفاده کنيم.

سردار عطايي با تأکيد بر اينکه جلب مشارکت مردم و ارتباط گيري با آنان از مزيت هاي ديگر هفته نيروي انتظامي است، گفت: مشارکت مردم خصوصا نخبگان در تامين و حفظ امنيت سبب پايداري اين نعمت بزرگ و بي بديل خواهد شد.

وي با اشاره به فرموده مقام معظم رهبري عنوان کرد: معظم له فرمودند: "ناجا بايد اقتدار توأم با رأفت، عدالت و مهرباني داشته باشد"، گفت : پليس اسلامي بايد داراي اين خصيصه باشد به طوري که پناهگاهي براي مردم و دژي مستحکم در مقابل اخلال گران باشد.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: ما در دو محور کار مي کنيم، (نگاه به درون) توجه به همکاران و موضوعات و مأموريتهايي که در آن قرار داريم و نگاه به بيرون که بحث تعامل و هماهنگي و ارائه عملکرد مضاعف در جامعه خواهد بود.

سردار عطايي در ادامه گفت: همه ما مي دانيم امنيت؛ بستر ساز تمام توسعه ها مي باشد و چنانچه امنيت وجود نداشته باشد حتي توسعه فرهنگي امکان اجرايش وجود ندارد و تلاش کنيم اين قطار انقلاب و اين تلاش و کوششي که در حوزه هاي مختلف برای  توسعه مجموعه راه آهن صورت مي گيرد، به نحو احسن  باشد.

گفتني است؛ پس از اجراي مراسم صبحگاه مشترک، يگان هاي نمونه مستقر در ميدان از مقابل جايگاه رژه رفتند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون