نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/19      13:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:466


نسخه چاپی
تجهیزات نیروی انتظامی در سطح مطلوب و قابل قبولی است
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تجهیزات نیروی انتظامی در بخش های مختلف از لحاظ کمی و کیفی در سطحی مطلوب و قابل قبول قرار دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرلشکر "محمد باقری" در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انتظامی استان کرمانشاه و در جمع خبرنگاران با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: رویکرد تجهیز پلیس در کنار جذب عناصر مومن، انقلابی و کارآمد به شکل مناسبی دنبال می شود.

وی افزود: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تجهیزات تخصصی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و بخش های مرزبانی و یگان ویژه نیز امکانات خوبی برای ماموریت ها و دفاع از امنیت و تمامیت ارضی کشور در اختیار آن ها قرار داده شده است.

سرلشکر باقری یادآوری کرد: در بخش مرزبانی و از لحاظ تجهیزات نظامی و سلاح های نیمه سنگین نیز کارهای خوبی صورت گرفته و امنیت خوبی را به مرزها داده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای یگان امداد نیز وضعیت تجهیزاتی مناسبی دارند، تصریح کرد: در عین حال هنوز راه طولانی در پیش داریم و باید متناسب با شرایط روز دنیا پیش برویم.

وی همچنین با بیان اینکه امروز کشور با هجمه سنگینی از جنگ نرم دشمنان روبروست، اظهار داشت: زمانی که دشمنان دیدند در تهاجم های نظامی نمی توانند اقدامی علیه جمهوری اسلامی انجام دهند به جنگ نرم رو آورده اند.

سرلشکر باقری ادامه داد: دشمنان در این جنگ مبانی دینی، اعتقادی و انقلابی مردم و خصوصا نسل جوان را نشانه گرفته اند که باید در این خصوص نیز هوشیار باشیم.

این مقام ارشد نظامی یادآور شد: در بحث جنگ نرم نیروهای مسلح و خصوصا نیروی انتظامی وظایف سخت و سنگینی برعهده دارند، هرچند اقداماتی نیز در این راستا صورت گرفته و برنامه هایی در حال اجرا شدن است.

وی گفت: یکی از اقدامات صورت گرفته در نیروی انتظامی، راه اندازی مراکز مشاوره و انجام کارهای پژوهشی و علمی است که اقدامات فرهنگی بسیار خوبی محسوب می شود.

سرلشکر باقری در پایان ابراز امیدواری کرد پلیس همچنان در کارهای فرهنگی و پژوهشی موفق و اقدامات خوبی را در راستای پاسخ به جنگ نرم دشمنان صورت دهد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون