نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/21      12:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:420


نسخه چاپی
10 میلیارد پارچه قاچاق در یک انباری
گروه استان ها – البرز –با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان یک کارگاه دپوی پارچه های خارجی قاچاق به ارزش 10میلیارد ریال در کرج کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "عباسعلی محمدیان " فرمانده انتظامی استان البرز در تشریح این خبر گفت : در اجراي برنامه هاي سالانه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بازرسي از انبارها ومحل  دپوي کالاهاي قاچاق ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان از انبار دپوی پارچه خارجی قاچاق با حجم زیاد در یکی از خیابان های اصلی کرج مطلع شدند .

وی گفت : ماموران به همراه عوامل سازمان صنعت و معدن استان البرز به محل مذکور مراجعه و پس از شناسایی انبار ، در بازرسی از آن 932 طاقه پارچه خارجي کشف کردند .

سردار محمدیان با بیان این که ارزش کالاهای مکشوفه 10 میلیارد ریال برآورد شده است؛ از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد .

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص مبارزه با کالای قاچاق ، مسئولیت پلیس در این خصوص بیش از پیش بوده و برابر دستور العمل ها و ابلاغیه های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد و فعالیت قاچاقچیان فرآورده های نفتی و کالا رصد می شود .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون