نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/21      13:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:605


نسخه چاپی
انهدام یک باند قاچاق سوخت در سميرم
گروه استان‌ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان سميرم از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند 3 نفره قاچاق سوخت و کشف 43 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.
 

سرهنگ "سهراب قرقاني" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستای برخورد با قاچاقچیان عمده سوخت، طرح کنترل سوخت در شهرستان "سمیرم" اجرا شد.

وی افزود: مأموران گشت انتظامی حین گشت زنی دریکی از محورهای فرعی این شهرستان به یک کامیون کشنده تانکر دار ولوو مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: این خودرو حامل 30 هزار لیتر گازوئیل بود که راننده مدارک و مجوز مربوطه را ارائه نداد.

قرقانی ادامه داد: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد مقدار 13 هزار و 500 ليتر گازوئیل نیز در یک مزرعه کشاورزی جاساز شده که مأموران وارد عمل شدند و پس از هماهنگی قضائی آن را کشف کردند.

سرهنگ قرقانی از دستگیری 3 نفر در این رابطه خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم با اشاره به اینکه ارزش گازوئیل کشف‌ شده یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی هرگز اجازه نخواهد داد قاچاقچيان سوخت، اقتصاد کشور را متزلزل کنند و با قاطعيت با اين موضوع هم برخورد می‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون